14,7 C
Rzeszów
wtorek, 19 października, 2021
+

  Teatr Baniek Mydlanych zaprasza najmłodszych na spektakl w Kinie Zorza

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W Rzeszowie zawita Teatr Baniek Mydlanych. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w unikalnym widowisku – spektaklu „Tajemnica Bańki Szczęścia”. Czekają Olbrzymie Bańki Mydlane w nowych kształtach i kolorach!

  Już 23 października o godzinie 14:00 w rzeszowskim Kinie Zorza odbędzie się spektakl przygotowany przez Teatr Baniek Mydlanych.

  fot. materiały prasowe

  Na uczestników czeka bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny. Interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

  ot. materiały prasowe

  Ważne informacje

  * czas trwania występu – 1 godzina

  * dzieci do 2 lat mogą wejść bezpłatnie, ale nie mają swojego miejsca – siedzą na kolanach rodzica

  ot. materiały prasowe

  Tajemnica Bańki Szczęścia

  O spektaklu:

  Zapraszamy do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia…

  I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas  –  osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi? Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody!

  ot. materiały prasowe

  Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę  i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. A więc do przodu!

  Wyruszajmy na poszukiwanie szczęścia! Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie Bańkolandii! Ten spektakl otworzy przed widzami świat prawdziwych czarów i baśni, którą artyści stworzą na scenie.

  ot. materiały prasowe

  Spektakl jest polecany dla dzieci od 2 do 10 roku życia!

  Uwaga:

  • Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.
  • Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -