12,9 C
Rzeszów
wtorek, 19 października, 2021
+

  Martynka otrzymała nowy wózek inwalidzki! Wielki sukces akcji charytatywnej

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W minioną niedzielę odbył się finał akcji charytatywnej polegającej na zbiórce funduszy na zakup nowego wózka dla Martyny Ziemniak chorującej na mózgowe porażenie dziecięce. Akcja zakończyła się wielkim sukcesem.

  10 października 2021 roku o godzinie 14:00 przy remizie OSP Rzeszów – Budziwój odbył się finał akcji charytatywnej, polegającej na zbiórce funduszy na zakup nowego wózka dla Martyny Ziemniak chorującej na mózgowej porażenie dziecięce.

  fot materiały OSP Budziwój-Rzeszów

  W ramach akcji Serdeczna Droga Po Nowy Wózek odbył się szereg inicjatyw m.in. licytacje na grupie na Facebooku, Słodka Niedziela, podczas której można było otrzymać słodki poczęstunek, zwiedzić remizę oraz obejrzeć wozy strażackie, a także charytatywny bieg o długości 10 kilometrów.

  Celem akcji było wsparcie Martyny Ziemniak, która cierpi na niedowład czterokończynowy poprzez zakup odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego.

  fot materiały OSP Budziwój-Rzeszów

  Pragniemy poinformować, że zbiórka zakończyła się sukcesem. W ramach akcji uzbierano 16 988,40 zł za co zakupiony został nowy wózek dla Martynki, a pozostałe fundusze zostały przeznaczone na jej rehabilitację. Dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnich miesiącach włączyli się do akcji

  – poinformowała OSP Rzeszów-Budziwój, która intensywnie angażowała się w akcję.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -