2,6 C
Rzeszów
sobota, 3 grudnia, 2022
+

  Warsztaty międzypokoleniowe w Urban Lab ,,Miasto a MY”. Tematem przewodnim ekologia

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W Urban Lab odbyła się I część warsztatów międzypokoleniowych pt. „Miasto a MY”. Uczestniczyli w nich dzieci z Przedszkola Publicznego nr 11 w Rzeszowie wraz ze swoimi babciami i dziadkami. Tematem przewodnim była ekologia.

  Seniorzy wraz z dziećmi integrowali się z dziećmi podczas warsztatów ,,Miasto a MY” w rzeszowskim Urban Lab. Podczas warsztatów zostały wykonane wyjątkowe obrazy o tematyce ekologicznej.

  fot. materiały Urban Lab

  Głównym elementem składowym prac był mech chrobotek. Niektóre z wykonanych prac można podziwiać będzie w przestrzeni Urban Lab Rzeszów a pozostałe prace dzieci otrzymały w prezencie.

  fot. materiały Urban Lab

  Mech chrobotek ma właściwości oczyszczające powietrze, przez cały cykl wchłaniania i uwalniania wilgoci z otoczenia filtrowane są cząsteczki powietrza. Mech Chrobotek nie wywołuje alergii. Nie zawiera toksycznych chemikaliów i jest bezpieczny dla dzieci i zwierząt. Nie jest jadalny. Doskonały absorber dźwięku. Wchłania drgania nawet do 2x więcej niż inne panele 3D o tej samej wielkości i grubości przy zastosowaniu go na ścianie. Mech chrobotek posiada właściwości antystatyczne. Nie zbiera kurzu jak również wysycha, gdy wilgotność powietrza spadnie poniżej 40% a miękkość uzyskuje przy wilgotności, powyżej 40% czyli standardowej wilgotności w pomieszczeniach mieszkalnych.

  fot. materiały Urban Lab

  Celem warsztatów była przede wszystkim integracja międzypokoleniowa i wspólna aktywność dzieci i seniorów jak również prezentacja dobrych praktyk, które zostały zapoczątkowane podczas konferencji 8 września w przestrzeni Urban Lab Rzeszów.

  fot. materiały Urban Lab

  Wsparcia podczas realizacji projektu udzielił Wydział Edukacji oraz Promocji i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Rzeszowa oraz Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 11 w Rzeszowie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com