czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Prezentacja projektu nowego dworca PKS. Dyskusja publiczna w Hotelu Ambasadorskim

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  MWM Architekci oraz PKS w Rzeszowie S.A. zapraszają do udziału w prezentacji projektu nowego dworca PKP w stolicy Podkarpacia. Podczas wydarzenia w Hotelu Ambasadorskim będzie można wziąć udział w dyskusji publicznej.

  Już w najbliższą środę w Hotelu Ambasadorskim odbędzie się przedstawienie projektu oraz dykusja publiczna na temat zagospodarowania terenu pomiędzy ul. Grottgera a torami kolejowymi, gdzie od lat znajduje się dworzec autobusowy PKS. To miejsce w centrum Rzeszowa od wielu lat ze względu na problemy własnościowe, nie mogło doczekać się rewitalizacji.

  W roku 2021 władzom rzeszowskiego PKS po wielu latach starań udało się pozyskać sąsiednie działki, co otworzyło nowe możliwości zagospodarowania całego terenu i stworzenia nowoczesnego, wielofunkcyjnego zespołu usługowego, którego centralną częścią byłby nowy dworzec autobusowy integrujący komunikację miejską (MPK) i przewoźników zewnętrznych. Serdecznie zapraszamy na prezentację założeń nowej inwestycji

  – piszą organizatorzy na stronie wydarzenia na Facebooku.

  W prezentacji projektu można uczestniczyć już 13 października (środa). Wydarzenie odbędzie się o godzinie 11:00 w Hotelu Ambasadorskim w Rzeszowie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com