sobota, 20 kwietnia, 2024
+

Pewna wygrana Developresu z MKS Kalisz

Developres bez większych problemów wygrał z MKS Kalisz 3:0 w ramach drugiej kolejki Tauron Ligi.

Na inauguracji sezonu podopieczne Stephana Antigi wygrały z BKS Bielsko-Biała 3:2. Tym razem rzeszowianki chciały oszczędzić swoim kibicom nerwów i wygrać jak najszybciej.

Początek meczu był dość wyrównany. Dopiero w połowie pierwszego seta Developres odskoczył rywalkom na 6 punktowe prowadzenie i spokojnie dokończył tę partię.

Kolejne dwa sety przebiegały podobnie. Wyrównany początek, spontaniczne prowadzenie drużyny Jacka Pasińskiego i ostateczna porażka 3:0.

MVP spotkania została Katarzyna Wenerska. Kolejne spotkanie odbędzie się już w piątek na Podpromiu, a rywalem Developresu w hicie kolejki będzie ŁKS.