16,5 C
Rzeszów
wtorek, 28 czerwca, 2022
+

  Prezentacja drużyny siatkarskiej Developres Bella Dolina na rzeszowskim Rynku

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wczoraj na rzeszowskim Rynku odbyła się prezentacja nowego składu drużyny siatkarskiej Developres Bella Dolina Rzeszów na sezon 2021/2022. Na uczestników czekały dodatkowe atrakcje w postaci koncertu oraz konkursów.

  24 września o godzinie 18:30 na rzeszowskim Rynku odbyła się prezentacja Drużyny Developres Bella Dolina Rzeszów, która zaprezentowała swój nowy skład na sezon 2021/2022 TAURONLiga.

  fot. materiały Rzeszów- stolica innowacji na Facebooku

  Na scenie rzeszowskiego Rynku Krzysztof Ignaczak oraz Marek Pieniążek przedstawili wszystkie zawodniczki oraz sztab trenerski ze Stephene’m Antigą na czele. Siatkarki w imieniu miasta powitał Konrad Fijołek Prezydent Rzeszowa.

  fot. materiały Rzeszów- stolica innowacji na Facebooku

  Poza prezentacją pierwszej drużyny KS DevelopRes Rzeszów odbyła się również prezentacja drugiej drużyny AZS UR DevelopRes II Rzeszów oraz młodzieżowych drużyn V LO DevelopRes Rzeszów.

  Na uczestników czekały również inne atrakcje takie jak konkursy, w których do wygrania były wejściówki na mecze rzeszowskich siatkarek. Odbył się również koncert zespołu TJ Collective.

  fot. materiały Rzeszów- stolica innowacji na Facebooku

  – Niesamowita atmosfera na rzeszowskim rynku! Radość, energia zawodniczek i wspaniałe powitanie przez Mieszkańców Rzeszowa. Ogromna duma!

  – napisał prezydent Konrad Fijołek na swoim Facebooku.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -