czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Już jutro w Teatrze Maska premiera spektaklu ,,Koncert zwierząt” dla młodszej widowni

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W sobotę Teatr Maska będzie gościł młodych widzów, którzy ukończyli piąty rok, na premierowym spektaklu ,,Koncert zwierząt”. Na uczestników czeka atrakcyjne przedstawienie wypełnione tańcem i śpiewem.

  25 września w siedzibie Teatru Maska w Rzeszowie na Dużej Scenie odbędzie się premiera spektaklu dla dzieci 5+ ,,Koncert Zwierząt”.

  źródło: materiały prasowe

  Twórcy „Koncertu zwierząt” proponują widzom przedstawienie wypełnione śpiewem, zabawą rytmem i zwierzęcymi onomatopejami.

  fot. materiały prasowe

  O czym opowiada fabuła przedstawienia? Pewnego dnia zwierzęta z wiejskiego podwórka zostają same. Ich gospodarz, który się nimi zajmował i decydował o wszystkim, znika na dobre. Sytuacja nagłej samodzielności nie jest łatwa. Każdy mieszkaniec podwórka próbuje sobie z nią poradzić na swój sposób – jedni zamierzają udowodnić, że to oni powinni rządzić, inni szukają winnych zamieszania, a jeszcze inni panikują. Nikt nikogo nie słucha i bez przerwy wybuchają kłótnie. Kiedy wydaje się już, że wiejskie podwórko na zawsze pogrąży się w chaosie, zjawia się ktoś, kto potrafi spojrzeć na wszystko inaczej. Alpaka, bo o niej mowa, jest przybyszem z innego kraju. Uczy wiejskie zwierzęta przytulania, serdeczności i… medytacji. Wpada także na pomysł przygotowania koncertu dla gospodarza. Wspólne działanie ma być dla zwierząt nie tylko okazją do wspaniałej zabawy, ale także sposobem na opowiedzenie o swoich życzeniach, obawach i marzeniach.

  fot. materiały prasowe

  TWÓRCY SPEKTAKLU:

  reżyseria, tekst, muzyka:
  Tomasz Man

  scenografia:
  Anetta Piekarska-Man

  przygotowanie wokalne:
  Gabriela Janusz-Zięba

  asystent reżysera:
  Maciej Owczarek

  obsada:

  Kamil Dobrowolski, Jadwiga Domka,  Maciej Owczarek, Andrzej Piecuch, Natalia Zduń, Anna Złomańczuk

  fot. materiały prasowe
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com