czwartek, 1 czerwca, 2023
+

  Miłosz Świetlik Skierski z Rzeszowa będzie walczył o reprezentację Polski w konkursie Eurowizji Junior 2021

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już w niedzielę (26 września br.) niezwykle utalentowany Miłosz Świetlik Skierski pochodzący z Rzeszowa będzie walczył w finałowym odcinku „Szansy na sukces” o niesamowitą nagrodę – reprezentację Polski w międzynarodowym konkursie muzycznym Eurowizji Junior 2021.

  fot. Szansa na sukces (instagram miłoszskierskiofficial)

  Drugi odcinek programu „Szansa na Sukces”. Eurowizja Junior 2021 wyłonił finalistę, który zmierzy się 26 września w finale z Marysią Stacherą.

  Miłosz, 12 letni mieszkaniec Rzeszowa dla, którego największą pasją jest muzyka zaśpiewał Meluzynę śpiewaną w oryginale przez Małgorzatę Ostrowską dla filmu „Podróże Pana Kleksa”. 

  fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszów

  Ida Nowakowska, Viki Gabor i Maryla Rodowicz jednomyślnie zdecydowały, że to właśnie ten młody wokalista otrzyma szansę na reprezentowanie Polski podczas Eurowizji Junior w Paryżu i powalczy w finale programu.

  Młody artysta swoją podróż ze śpiewem kontynuuje od najmłodszych lat. Zaczął już jako 4-latek. Od tego czasu jego pasja bardzo się rozwinęła. Obecnie Miłosz uczęszcza do Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, gdzie szkoli się pod okiem dr Anny Czenczek. A to nie wszystko. Wokalista kształci się również u Daniela Lipca w szkole muzycznej – Sfera dźwięków w Rzeszowie. To laureat licznych konkursów: trzecie miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej Skowroneczek, wyróżnienie w Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej.

  Grzegorz Bukała / UM Rzeszów

  26 września podczas decydującego odcinku „Szansy na sukces” utalentowany rzeszowianin potrzebuje licznych głosów. Pomóżmy mu wygrać i wystąpić na deskach Eurowizji w Paryżu!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com