23,9 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Rozpoczęto Senioralia Rzeszowskie. Rzeszowianie bawili się na potańcówce z DJ Wiką

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wczoraj oficjalnie rozpoczęto Senioralia Rzeszowskie. Przewodnicząca Rzeszowskiej Rady Seniorów otrzymała symboliczne klucze do miasta. Odbyła się też potańcówka z DJ Wiką.

  Senioralia Rzeszowskie oficjalnie rozpoczęte! Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek wręczył Przewodniczącej Rzeszowskiej Rady Seniorów Barbarze Stafiej klucze do miasta. Najbliższe dwa tygodnie w Rzeszowie należeć będą do seniorów.

  fot. materiały Rzeszów-stolica innowacji

  Po południu w Zespole Szkół Mechanicznych w Rzeszowie odbyła się potańcówka otwierająca Senioralia Rzeszowskie. Imprezę rozkręcała najstarsza didżejka w Polsce – DJ Wika wraz z DJ Krisem. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili.

  DJ Wika jest najstarszą didżejką w Polsce i znaną działaczką społeczną, która łamie negatywne stereotypy dotyczące wizerunku polskiego seniora. Od wielu lat słynie z prowadzenia międzypokoleniowych dyskotek w Warszawie, jak również współorganizacji parad dla seniorów w całej Polsce.

  fot. materiały Rzeszów-stolica innowacji

  Senioralia Rzeszowskie potrwają jeszcze dwa tygodnie. Rzeszowski Dom Kultury we współpracy z Urzędem Miasta Rzeszowa i Rzeszowską Rada Seniorów przygotował dla mieszkańców miasta ponad 50 bezpłatnych wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych.

  .

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -