21,6 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Prezydent zorganizował pilne spotkanie na Stadionie Miejskim. Powodem zły stan murawy

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W sobotę na Stadionie Miejskim odbyło się pilne spotkanie prezydenta z przedstawicielami odpowiedzialnymi za modernizację obiektu przy ul. Hetmańskiej. Powodem był stan murawy po ostatniej ulewie, przez który musiał zostać odwołany piątkowy mecz.

  Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa w sobotę, w trybie pilnym, zorganizował spotkanie na Stadionie Miejskim. Na polecenie prezydenta na stadionie pojawili się przedstawiciele miejskiego wydziału inwestycji, odpowiedzialnego za zakończoną w maju tego roku modernizację obiektu przy ul. Hetmańskiej, wydziału kultury i sportu, Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz firmy, która opiekuje się stadionem.

  fot. materiały prasowe

  Powodem zwołania spotkania było zalanie płyty Miejskiego Stadionu, które uniemożliwiło rozegranie piątkowego meczu między Apklan Resovią a Miedzią Legnica. Podczas wizji na stadionie analizowano, co mogło być przyczyną tego, że drenaż na płycie głównej nie działał właściwie.

  Zaraz po weekendzie odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy, która wykonywała modernizację stadionu.

  fot. materiały prasowe

  Odwołanie meczu z powodu nasiąkniętej murawy nie powinno mieć miejsca. O decyzjach i działaniach naprawczych informacje będą przekazywane na bieżąco

  – napisał Konrad Fijołek na swoim Facebooku.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -