21,6 C
Rzeszów
sobota, 2 lipca, 2022
+

  Pilne! Zmiana lokalizacji dzisiejszego koncertu plenerowego w ramach Breakout Days 2021 – Organek

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Z powodu złych warunków pogodowych dzisiejszy koncert plenerowy w ramach Breakout Days 2021- Organek nie odbędzie się na świeżym powietrzu, lecz przeniesiony zostanie do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie na godzinę 20:30.

  Koncert Nie-Bo+Piotr Nalepa odbędzie się wyjątkowo w Teatrze Maska Rzeszów o godzinie 19.30.

  Na koncerty nie będą obowiązywały wejściówki. Na wskazane koncerty wejdzie tyle osób, na ile pozwalają przepisy sanitarne, według kolejności. Warto pojawić się wcześniej.

  Koncert Laboratorium pozostaje bez zmian. Natomiast jutrzejszy koncert Gary Moore Tribute Band jest przeniesiony do WDK (godzina bez zmian, również nie obowiązują wejściówki).

  Breakout Days to festiwal muzyczny stworzony ku pamięci wybitnego twórcy, ponadczasowego artysty, Tadeusza Nalepy oraz stworzonego przez Tadeusza zespołu Breakout. Festiwal ma na celu upamiętniać twórczość oraz postać Tadeusza Nalepy, promować ją wśród mieszkańców Rzeszowa, angażując młodych twórców inspirujących się zespołem Breakout. Wydarzenie jest otwarte dla szerokiej społeczności, jednak za cel stawiamy sobie kultywowanie oraz uhonorowanie twórczości Tadeusza Nalepy wśród mieszkańców Rzeszowa. Działania interdyscyplinarne: konkursy, koncerty, seminaria, pozwolą na konfrontację muzyki zespołu Breakout z nowoczesnymi interpretacjami nurtu muzycznego jakimi są blues i rock. W festiwalu uczestniczą debiutanci, profesjonalni muzycy oraz uczestnicy konkursów, którzy wymieniają się doświadczeniami.

  Przepraszamy za utrudnienia i życzymy udanej zabawy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -