15 C
Rzeszów
wtorek, 19 października, 2021
+

  W niedzielę odbędzie się Rowerowe Kino Plenerowe na osiedlu Słocina

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rada Osiedla Słocina oraz Rzeszowski Dom Kultury zapraszają na Rowerowe Kino Plenerowe, które odbędzie się w niedzielę 19 września br. o godzinie 18:30 na placu Rzeszowskiego Domu Kultury filia Słocina przy ul. Paderewskiego 154. Przewidziano bezpłatny seans dwóch amerykańskich filmów: „Co w duszy gra” oraz „Na noże”, które spotkały się z wyjątkowo pozytywnym przyjęciem przez krytyków oraz widzów.

  „Co w duszy gra” to skierowany do dzieci i młodzieży film animowany, od studia Pixar, w reżyserii autora hitów „Odlot” oraz „Potwory i spółka”. Film zyskał dwa Oscary, dwa „Złote Globy”, siedem nagród filmowych „Annie” oraz wiele innych. Uważany za jeden z dziesięciu najlepszych filmów 2020 roku przez „National Board of Review”.

  „Na noże” – film kryminalny stworzony w 2019 roku przez Riana Johnsona, reżysera takich dzieł jak „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” oraz „Looper – Pętla czasu”. Nominowany do „Oscara” oraz „Złotych Globów”. Jest to produkcja wyjątkowo oryginalna, oceniana pozytywnie przez krytyków w Europie oraz USA.

  Rowerowe Kino Plenerowe rozpocznie się seansem „Co w duszy gra” o godzinie 18:30, po którego zakończeniu o godzinie 20:30 rozpocznie się emisja filmu „Na noże”. Zapraszamy nie tylko rowerzystów, ale wszystkich zainteresowanych wydarzeniem. Prócz wspomnianych seansów odbędzie się także prezentacja wozów strażackich OSP Rzeszów-Słocina. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

  Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -