wtorek, 26 września, 2023
+

  Reprezentacja Polski wraca do Rzeszowa

  Polecamy

  Piotr Litewski Jr.
  Piotr Litewski Jr.
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi /redakcja@kurierrzeszowski.pl
  - Reklama -

  Już 7 października o godzinie 18:00 w ramach Turnieju Ośmiu Narodów, Reprezentacja Polski U-20 zmierzy się z Reprezentacją Niemiec U-20.

  Polacy pod wodzą nowego trenera Miłosza Stępińskiego rozegrali już pierwsze mecze na początku września. Wówczas przegrali 0:2 z Włochami i bezbramkowo zremisowali z Portugalią.

  To już trzeci mecz reprezentacji do lat 20 rozgrywany w Rzeszowie. W 2017 roku graliśmy ze Szwajcarią, a w 2019 z Portugalią. Wszyscy liczą na pierwsze zwycięstwo przed rzeszowską publicznością, bowiem ze Szwajcarią padł bezbramkowy remis, natomiast z Portugalią odnieśliśmy skromną porażkę 0:1.

  Mecz ma być dostępny dla wszystkich, dlatego też wstęp będzie bezpłatny, jednakże każda osoba musi posiadać wejściówkę.

  Ze względu na sytuacje spowodowaną koronawirusem, możliwe jest zapełnienie stadionu przez 50% osób niezaszczepionych. Kolejne 50% to osoby zaszczepione. Władze miasta i PZPN liczą, że w ten sposób uda się zapełnić 12 tysięczny stadion miejski w Rzeszowie.

  Reprezentacja Polski na zgrupowanie wybrała Wolę Chorzelowską, natomiast Niemcy zamieszkają w hotelu Holiday Inn Express w Jasionce, a treningi odbędą się na stadionie Resovii.

  Wśród powołanych na ostatnie zgrupowanie był Bartłomiej Eizenchart z Resovii.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com