środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Zbliża się Rzeszowskie Miodobranie. W programie degustacje oraz kiermasz produktów pszczelarskich

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zbliża się Rzeszowskie Miodobranie w Galerii Rzeszów. Uczestnicy będą mieli okazję poznać smak miodu z Pasieki w Sercu Miasta. Czekają również degustacje, konkursy z nagrodami, warsztaty i liczne stoiska z produktami pszczelarskimi.

  17 i 18 września odbędzie się Rzeszowskie Miodobranie w Galerii Rzeszów. Przewidziana jest moc atrakcji. Oprócz degustacji rzeszowskiego miodu, uczestnicy będą mogli uczestniczyć w warsztatach, konkursach z nagrodami, odwiedzić wystawę eksponatów pszczelarskich, a także zaopatrzyć się w produkty pszczelarskie na różnorodnych stoiskach.

  Uczestnicy będą mogli obejrzeć wystawę eksponatów pszczelarskich przygotowaną przez Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, która pozwoli niemal dotknąć tradycji i życia dawnej wsi, które nieodłącznie wiązało się z pszczołami.

  źródło: strona wydarzenia na Facebooku

  Będzie można także poznać świat naturalnych miodów, przetworów, olei i kosmetyków na przygotowanych stoiskach od 15 wystawców. Czekają miody i produkty pszczele, dżemy, soki, oleje, octy, sery naturalne oraz wina miodowe oraz produkty kosmetyczne.

  Odbędą się także konkursy z nagrodami, w których będzie można wygrać pyszny miód, kosmetyki i zestawy narzędzi od firmy FISKARS.

  Uczestnicy mogą wziąć także udział w warsztatach: Miododajny Balkon z architektem krajobrazu Rafałem Szelą oraz florystyczne z Elżbieta Kosydar – prezesem SITO NOT Oddział Rzeszów.

  Harmonogram wydarzenia:

  PIĄTEK 17.09 od 9:00
  11:00 Degustacje i wywiady
  16:00 Miododajny Balkon – Warsztaty z architektem krajobrazu Rafałem Szelą

  SOBOTA 18.09 od 10:00
  11:00 Rozmowy i degustacje
  13:00 Transmisja Live z dachu Galerii Rzeszów
  14:30 Wirowanie miodu
  15:30 Degustacja Miodu Rzeszowskiego z Pasieki w Sercu Miasta

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com