czwartek, 1 czerwca, 2023
+

  W Rzeszowie odbędzie się Piknik Spisowy. Na uczestników czekają liczne atrakcje

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Na Rynku w Rzeszowie odbędzie się Piknik Spisowy, podczas którego będzie można wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym. Na uczestników czekają też konkursy z nagrodami, koncerty, malowanie twarzy, dmuchańce, zabawy z wodzirejem i strefa gier. Wydarzenie będzie połączone z Finałem Podkarpackiego Elektro Tournée organizowanego przez G&G Auto.

  W najbliższą niedzielę (12 września) warto zajrzeć na rzeszowski Rynek. W samo południe wystartuje tam Piknik Spisowy, podczas którego będzie można połączyć przyjemne z pożytecznym – wziąć udział w spisie powszechnym oraz licznych zabawach i atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.

  Na płycie Rynku zaparkuje między innymi tzw. spisobus. Urząd Statystyczny w Rzeszowie zaplanował przy tym liczne konkursy z nagrodami. Co ważne, termin spisywania się Polaków mija już 30 września – piknik będzie więc doskonałą okazją, by spełnić obywatelski obowiązek we właściwym terminie, a przy tym dobrze się bawić.

  źródło: materiały prasowe

  Na uczestników Pikniku Spisowego czekają też dwa koncerty. O 12.30 wystąpi Patryk Mateja – wokalista, gitarzysta, autor tekstów, który ma na swoim koncie liczne nagrody w konkursach muzycznych i płytę „Już To Wiem”. Obecnie pracuje nad drugim albumem – w klimacie hard-rockowym.

  Na piknikowej scenie usłyszymy też The FoxCats. Zespół bazuje głównie na muzyce z lat 50-tych i 60-tych. The FoxCats grają w rytmach rock’n’rolla, rockabilly, pop-rocka. W programie Pikniku przewidziano też występ Akademii Aktorskiej „Artysta” z piosenkami z musicalu „Piotruś Pan”.

  Piknik Spisowy to także liczne bezpłatne atrakcje dla najmłodszych – między innymi zaplatanie warkoczyków, malowanie twarzy, zabawy z wodzirejem, strefa gier, dmuchańce i trampoliny, zwierzaki z balonów, bańki mydlane.

  źródło: materiały prasowe

  Będzie też gratka dla fanów motoryzacji – podczas Pikniku odbędzie się Finał Podkarpackiego Elektro Tournéez G&G Auto. Chętni będą mogli skorzystać z jazd testowych najnowszymi samochodami elektrycznymi, wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z czterech nagród głównych.

  Więcej informacji można znaleźć między innymi tutaj: https://www.facebook.com/events/311459794111225?ref=newsfeed.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com