sobota, 30 września, 2023
+

  Koncert rzeszowskiego zespołu Hermetic Evolution z okazji 10-lecia działalności. Gościem specjalnym grupa SYMPTONE

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowski zespół Hermetic Evolution zaprasza na pierwszy po sześciu latach i zarazem jubileuszowy koncert organizowany z okazji 10-lecia działalności. Muzycy zaprezentują na scenie przygotowany na tę okazję repertuar składający się z utworów ze wszystkich faz twórczości, a jako gość specjalny wystąpi nagradzana i wyróżniana na ogólnopolskiej scenie muzycznej grupa SYMPTONE.

  Hermetic Evolution to rzeszowski zespół powstały w 2011 roku, który ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. W trakcie działalności grupa dzieliła scenę z takimi grupami, jak Luxtorpeda, Strachy Na Lachy, Oddział Zamknięty, Farben Lehre i Sztywny Pal Azji, a jej muzykę można było usłyszeć na kanałach znanych youtuberów – Niekrytego Krytyka i Cyber Mariana. Największe sukcesy zespołu to: Nagroda Publiczności VII Ogólnopolskiego Festiwalu „Rockowa Noc”, Nominacje do Nagrody Muzycznej Polskiego Radia Rzeszów „Werbel 2012” i „Werbel 2020” oraz kwalifikacja do dogrywki Przeglądu Młodych Zespołów Cieszanów Rock Festiwal.

  fot. materiały prasowe

  Podczas jubileuszowego koncertu Hermetic Evolution wystąpi gość specjalny. Będzie nim pochodząca z Rzeszowa grupa SYMPTONE, która działa od 2019 roku. Różnorodne gusta i inspiracje członków zespołu tworzą jedną, mocną kompozycję, która ociera się o gatunki grunge, punk rock i nu-metal. SYMPTONE był finalistą Antefest’u Antyradia 2021 w Warszawie, gdzie zdobył wyróżnienie i nagrodę specjalna, jak również finalistą Festiwalu Garaże 2021 w Szczecinie, na którym został zdobywcą Dzikiej Karty.

  fot. materiały prasowe

  Jubileuszowy koncert Hermetic Evolution z gościnnym występem grupy SYMPTONE odbędzie się w sobotę 11 września 2021 roku w Pubie Spółdzielczym przy ul. Aleksandra Fredry 4 w Rzeszowie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a koszt udziału wynosi 10 zł.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com