13,6 C
Rzeszów
wtorek, 19 października, 2021
+

  Dwa sparingi Developresu z Radomką przed startem sezonu

  Polecamy

  Piotr Litewski Jr.
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi /redakcja@kurierrzeszowski.pl
  - Reklama -

  Już dzisiaj o 18:00 (2 września) i jutro o 16:00 (3 września) siatkarki Deveopresu Skyres Rzeszów podejmować będą E. Leclerc Moya Radomke Radom w ramach sparingów przedsezonowych w hali na Podpromiu. Kibice będą mieli wstęp wolny.

  To kolejny sparing drużyny Stephana Antigi, bowiem w ubiegłym tygodniu rzeszowianki rozgromiły drużynę Stali Mielec aż 8:0.

  Radomka była rewelacją poprzedniego sezonu, choć zakończyła go na 4. miejscu w Tauron Lidze. W tym roku z pewnością będzie chciała powalczyć o medale, ponieważ do drużyny Riccardo Marchesiego dołączyły znane ze swojej gry w poprzednich latach w Rzeszowie: Katarzyna Zaroślińska-Król, Zuzanna Efimienko-Młotkowska i Alexandra Lazić.

  Z kolei do ekipy z Rzeszowa przyszła Bruna Honorio, która po dobrym poprzednim sezonie zamieniła Radom na Rzeszów.

  W sparingach nie zobaczymy pełnych składów, ze względu na odbywające się jeszcze Mistrzostwa Europy. W drużynie z Rzeszowa zabraknie m.in. kapitan Jeleny Blagojević, która wraz z kadrą Serbii walczy o medal na Mistrzostwach Europy, czy nowej przyjmującej Kary Bajemy, która z reprezentacją USA pozostaje w grze na mistrzostwach strefy NORCECA.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -