15 C
Rzeszów
wtorek, 19 października, 2021
+

  Wysokie zwycięstwo Stali Rzeszów. Sokół Ostróda znów bez choćby bramki

  Polecamy

  Piotr Litewski Jr.
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi /redakcja@kurierrzeszowski.pl
  - Reklama -

  Stal Rzeszów zgodnie z planem zwyciężyła na wyjeździe z Sokołem Ostróda. Dzięki pewnej wygranej podopieczni Daniela Myśliwca umocnili się na pozycji lidera EWinner 2 Ligi.

  Rzeszowianie pojechali do Ostródy jako pewny faworyt. Po fantastycznym starcie sezonu, Stalowcy mieli komplet zwycięstw po pięciu kolejkach, natomiast piłkarze Sokoła zajmowali ostatnią pozycję w ligowej tabeli.

  Biało-niebiescy prowadzili już po dziewięciu minutach gry. Dobre dośrodkowanie z lewej strony boiska wykorzystał Krzysztof Danielewicz, który pewnym strzałem głową pokonał Pawła Rabina.

  Goście kontrolowali przebieg zdarzeń na boisku. Bramkę do szatni zdobył z kolei Piotr Głowacki, który pokonał bramkarza z rzutu karnego, dzięki czemu rzeszowianie schodzili do szatni z dwubramkową przewagą.

  Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Stal dominowała i kwestią czasu było podwyższenie prowadzenia. W 75. minucie wynik meczu ustalił Łukasz Góra, pieczętując pewne, trzybramkowe zwycięstwo gości.

  Stal po imponującym zwycięstwie 3:0 z Sokołem Ostróda zajmuje pierwsze miejsce w EWinner 2 Liga, z przewagą sześciu puntów nad drugą Chojniczanką Chojnice.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -