piątek, 19 kwietnia, 2024
+

Wysokie zwycięstwo Stali Rzeszów. Sokół Ostróda znów bez choćby bramki

Stal Rzeszów zgodnie z planem zwyciężyła na wyjeździe z Sokołem Ostróda. Dzięki pewnej wygranej podopieczni Daniela Myśliwca umocnili się na pozycji lidera EWinner 2 Ligi.

Rzeszowianie pojechali do Ostródy jako pewny faworyt. Po fantastycznym starcie sezonu, Stalowcy mieli komplet zwycięstw po pięciu kolejkach, natomiast piłkarze Sokoła zajmowali ostatnią pozycję w ligowej tabeli.

Biało-niebiescy prowadzili już po dziewięciu minutach gry. Dobre dośrodkowanie z lewej strony boiska wykorzystał Krzysztof Danielewicz, który pewnym strzałem głową pokonał Pawła Rabina.

Goście kontrolowali przebieg zdarzeń na boisku. Bramkę do szatni zdobył z kolei Piotr Głowacki, który pokonał bramkarza z rzutu karnego, dzięki czemu rzeszowianie schodzili do szatni z dwubramkową przewagą.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Stal dominowała i kwestią czasu było podwyższenie prowadzenia. W 75. minucie wynik meczu ustalił Łukasz Góra, pieczętując pewne, trzybramkowe zwycięstwo gości.

Stal po imponującym zwycięstwie 3:0 z Sokołem Ostróda zajmuje pierwsze miejsce w EWinner 2 Liga, z przewagą sześciu puntów nad drugą Chojniczanką Chojnice.