poniedziałek, 25 września, 2023
+

  Kino plenerowe w Tyczynie odbędzie się już 3 września!

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Ze względu na złe warunki atmosferyczne kino plenerowe, które miało odbyć się wczoraj, zostało przełożone na 3 września. Tego dnia na boisku przy Centrum Dziedzictwa Kulturowego i Informacji Turystycznej w Tyczynie pojawi się mobilne kino plenerowe. Wstęp darmowy.

  Na boisku zostanie rozłożony ekran o powierzchni 24 m2, na którym wyświetlone będą filmy, wybrane specjalnie dla mieszkańców Tyczyna. Wstęp na seanse jest darmowy.

  Kino zawita do Tyczna w ramach Ogólnopolskiej trasy kina samochodowego
  i plenerowego-Poland Tour 2021.To już druga edycja ogólnopolskiej trasy, organizowanej przez Fundację Młodych Liderów. Od kilku miesięcy odwiedzają oni miasta w całej Polsce zarówno z kinem samochodowym, jak i plenerowym.

  W  piątkowy  wieczór zostaną zaprezentowane dwie produkcje:

  • o godzinie 20.30– wyświetlony zostanie film ,,Sokół z masłem orzechowym”

  To komediodramat. Film opowiada historię przyjaźni między młodym mężczyzną
  z zespołem Downa, który uciekł z domu opieki a drobnym złodziejaszkiem, który wbrew wszystkiemu i wszystkim decyduje się pomóc spełnić marzenie chłopaka o podbiciu świata amerykańskiego wrestlingu. To wzruszający, pełen ciepła i empatii film o przyjaźni.

  • o godzinie 22.00- wyświetlony zostanie film ,,Włoskie wakacje”

  To lekki, przyjemny, raczący nas malowniczymi kadrami słonecznej Toskanii film
  o zapisie remontu starego domu w wykonaniu ojca i syna. Przywracają oni do życia nie tylko nadszarpnięte zębem czasu mury, ale także będące w ruinie relacje.

  źródło: MGOK Tyczyn

  Kino plenerowe jest odpowiedzią na potrzeby młodych mieszkańców miasta i gminy. Mobilne kino cieszy się ostatnimi czasy niesłabnącym zainteresowaniem. Jest chęcią urozmaicenia wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury im. Katarzyny Sobczyk w Tyczynie. To wspaniała forma spędzenia wakacyjnego wieczoru, przy dobrym filmie!

  – mówią pracownicy MGOK-u.

  Podczas seansów będzie możliwość skorzystania z gastronomi, odbędą się również konkursy z nagrodami od sponsorów. Partnerami wydarzenia z ramienia M-GOK Tyczyn są Młodzieżowe Centrum Współpracy oraz Pizza Pub Kebeb London, nagrody dla uczestników ufundowali: Lech Free i Coca Cola.

  Serdecznie zapraszamy na to niezwykle klimatyczne wydarzenie, zabierzcie ze sobą kocyki, karimaty i dobrą pogodę!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com