niedziela, 4 czerwca, 2023
+

  Raniżowski Zlot Pojazdów Zabytkowych

  Polecamy

  Dorota Grochala
  Dorota Grochala
  Dziennikarz obywatelski - portalu Kurier Rzeszowski
  - Reklama -

  Zapraszamy wszystkich fanów i fanki motoryzacji do udziału w Raniżowskim Zlocie Pojazdów Zabytkowych.


  Zjazd odbędzie się w dniu 12.09. w godz. 9:00-12:00 odbędzie się na rynku w Raniżowie obok budynku Urzędu Gminy (Ul. Rynek 6). W zlocie udział mogą wziąć wszystkie zainteresowane osoby bez uprzedniej rejestracji.

  W czasie wydarzenia obejrzeć będzie można zabytkowe samochody i motocykle z różnych okresów historycznych, co jest nielada gratką dla wszystkich miłośników motoryzacji, jak młodszych, tak i starszych. Zapraszamy również, a może przede wszystkim, wszystkich posiadaczy zabytkowych pojazdów do zaprezentowania swoich jedno i dwuśladów.

  Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Event jest przyjazny dzieciom, obok znajduje się plac zabaw, w związku z czym zapraszamy do przyjazdu wraz z najmłodszymi – nie będą się nudzić.

  Zlot organizowany jest przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Raniżowie. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja Kuriera Rzeszowskiego wraz z Polskim Radiem Rzeszów, Gazetą Codzienną Nowiny, portalem informacyjnym nowiny24, Przeglądem Kolbuszowskim oraz Katolickim Radiem Via.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com