poniedziałek, 24 czerwca, 2024
+

  To już 7 edycja LinkedIn Local Rzeszów

  Polecamy

  Waldemar Ruszel
  Waldemar Ruszel
  Redaktor Waldemar Ruszel Szef do spraw kontaktów z organizacjami pozarządowymi Kurier Rzeszowski - portal, gazeta TVi
  - Reklama -

  Jeśli jeszcze nie słyszeliście o LinkedIn Local, czas nadrobić zaległości. Przenoszenie relacji z biznesowego świata LinkedIn na grunt rzeczywisty coraz bardziej zyskuje na popularności. Idea ta dotarła także do Rzeszowa, a już 2 września odbędzie się jej kolejna – 7 edycja.

  Czego możemy spodziewać się w 7. edycji LinkedIn Local Rzeszów?

  Z pewnością nadchodząca edycja będzie wyjątkowa ze względu na prelegentów – wszyscy związani są z Podkarpaciem!

  Adrian Gamoń – z pochodzenia mielczanin. Założyciel agencji Option 360 Agency (wcześniej Social Frame) wyspecjalizowanej w komunikacji marek w mediach cyfrowych. Adrian sam siebie określa mianem stratega, eksperta ds. brandingu i social media. Wierzy w moc słów i znaczenie narracji, dlatego pomaga firmom i osobom w tworzeniu skutecznej komunikacji marek spójnych z ich wartościami i potrzebami ich klientów.

  Podczas siódmej edycji LinkedIn Local Rzeszów tematem jego prelekcji będzie: LinkedIn update – ludzie, firmy, nowości, trendy i zmiany na LinkedInie w 2021 roku. Odpowie również na pytania:

  • Kto obecnie jest na LinekdInie w Polsce i na świecie?
  • Jak firmy sobie radzą na tej platformie?
  • Jakie mamy nowości funkcjonalne w serwisie LinkedIn?
  • Jakie można wyróżnić trendy w komunikacji?
  • Co LinkedIn planuje niebawem wprowadzić?

  Grzegorz Ludera – przedsiębiorca, absolwent wydziału prawa Wyższej Szkoły Prawa
  i Administracji w Rzeszowie. Aktualnie współwłaściciel kancelarii odszkodowawczej Codex oraz współzałożyciel DEVA Harmony Ltd. – wyłącznego dystrybutora JIVA Ayurveda Institute (Indie) w Europie. Prywatnie zaangażowany w działalność lotniczą, spadochroniarstwo, paralotniarstwo, aktywny członek struktur Aeroklubu Rzeszowskiego. Pasjonuje się psychologią behawioralną, psychologią holistyczną, ezoteryką i podnoszeniem świadomości. Od 15 lat miłośnik wschodnich kultur medycznych: Ayurvedy oraz Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Propagator zdrowego i świadomego stylu życia.

  Tematem jego prelekcji podczas najbliższego spotkania LinkedIn Local Rzeszów będzie: Ajurweda – medycyną przyszłości.

  Lucyna Jaśniewska – z wykształcenia prawniczka, licencjonowana zarządczyni nieruchomości. Trenerka biznesu. Właścicielka firmy Lexico – zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi, doradztwem gospodarczym, sporządzaniem biznesplanów oraz szkoleniami. Tematem jej wystąpienia będzie: Work life balance – zrównoważony przedsiębiorca. W trakcie wystąpienia odpowie na pytanie: Dlaczego warto wprowadzać małe zmiany efektywną  japońską metodą KAIZEN – metodą małych kroków.

  LinkedIn Local Rzeszów – organizatorzy

  Inicjatorką spotkań w stolicy Podkarpacia jest Joanna Tymowicz, która wraz z Barbarą Kossak i przy wsparciu agencji Ideo Force zajmuje się ich organizacją. W Rzeszowie odbywają się od lipca 2018 roku, przy czym każda edycja różni się od poprzedniej. Organizatorzy zawsze starają się, aby każde wydanie utrzymane było innej w tematyce.

  LinkedIn Local Rzeszów – dla kogo?

  Z pewnością dla wszystkich tych, którzy chcą wyjść poza utarte przekonania na temat internetowych kontaktów – one naprawdę mogą być realne! Tutaj spotkasz osoby, które na co dzień widujesz tylko w sieci, ale również nawiążesz nowe znajomości, które warto przenieść na grunt zawodowy (mimo że wydarzenia nie mają charakteru biznesowego). Spotkanie w ramach w 7. edycji LinkedIn Local Rzeszów będzie świetną okazją do spędzenia czasu dla zainteresowanych i związanych zawodowo z  zarządzaniem, psychologią, medycyną, personal brandingiem, marketingiem internetowym. Przekonasz się, że LinkedIn to społeczność z ogromnym potencjałem, sprzyjająca rozwojowi i budowaniu relacji międzyludzkich, nie tylko na płaszczyźnie zawodowej (chociaż na niej bazująca).

  Społeczność LinkedIn w Rzeszowie

  Inspirujące wystąpienia przy pysznej kawie od Hola Lola w Rzeszowie będą miały miejsce już 2 września o godzinie 18:00. LinkedIn Local Rzeszów to potężna dawka inspiracji, wiedzy i dobrej zabawy. To spotkania, które pokazują, że czasem dobrze jest wylogować się ze świata online. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o inicjatywie prowadzonej w Rzeszowie i dołączyć do 7. wydarzenia, zapraszamy do śledzenia na bieżąco strony na Facebooku tutaj.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com