17 C
Rzeszów
czwartek, 11 sierpnia, 2022
+

  „Strażnicy Drzew w Rzeszowie” – podsumowanie pierwszej części projektu

  Polecamy

  Waldemar Ruszel
  Redaktor Waldemar Ruszel Szef do spraw kontaktów z organizacjami pozarządowymi Kurier Rzeszowski - portal, gazeta TVi
  - Reklama -

  Społeczni Strażnicy Drzew, którzy w ramach Stowarzyszenia Nasz Czysty i Zdrowy Rzeszów, przy współpracy z Fundacją „Będzie dziko” realizują od marca 2021 r. projekt „Strażnicy Drzew w Rzeszowie” zapraszają na konferencję prasową.

  Konferencja odbędzie się środę 25.08.2021 r. o godz. 14:00 w parku przy placu Ofiar Getta od strony ul. M. Kopernika w Rzeszowie.

  Na konferencji zostaną przedstawione założenia i cele projektu, zaprezentowane będą rezultaty jego pierwszego etapu, plany na drugi etap oraz trudności w realizacji niektórych jego celów.

  Do udziału w konferencji prasowej zaproszeni zostali przedstawiciele urzędów, instytucji mających wpływ na realizację celów projektu. Min. miejskiego Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa w Rzeszowie, Departamentu Ochrony Środowiska Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego i Okręgu Podkarpackiego Polskiego Związku Działkowców w Rzeszowie.

  Ważnym elementem konferencji ma być określenie istotnych trudności i wskazanie ich przyczyn, przy współpracy z administracją w realizacji celów projektu.

  Projekt realizowany jest z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -