czwartek, 18 lipca, 2024
+

  W Rzeszowie powstaje pierwszy ekologiczny mural. Ozdobi budynek Szkoły Podstawowej nr 11 na osiedlu Nowe Miasto

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Od trzech dni na Szkole Podstawowej nr 11 im. gen. Stanisława Maczka w Rzeszowie powstaje pierwszy w stolicy Podkarpacia ekologiczny mural. Jest to efekt programu Rzeszów Startup Urban Akcelerator realizowanego przez Urban Lab Rzeszów.

  Na budynku Szkoły Podstawowej nr 11 na osiedlu Nowe Miasto powstaje ekologiczny mural, który realizowany jest w ramach naboru do programu akceleracji miejskiej Urban Lab Rzeszów.

  Projekt został wybrany w drodze konkursu, a jego autorką jest Aleksandra – uczennica Szkoły Podstawowej nr 11 w Rzeszowie. Od trzech dni nad powstawaniem muralu pracują Michał Czerko oraz artysta Magnes.

  fot. materiały na stronie na Facebooku Szkoły Podstawowej nr 11 im. gen. Stanisława Maczka w Rzeszowie

  Ekologiczny mural jest efektem programu Rzeszów Startup Urban Akcelerator realizowanego przez Urban Lab Rzeszów. W ramach programu mieszkańcy mogli zgłosić swoje pomysły na mikroinnowacje w obszarze poprawy jakości życia.

  Kolejnymi działaniami w ramach realizacji programu będą: trzmielowisko, które powstanie na Bulwarach nad Wisłokiem, oraz ławka solarna, która stanie w parku przy al. Cieplińskiego.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com