poniedziałek, 4 grudnia, 2023
+

  Finał cyklu „Dobry Wieczór z Kulturą” zakończy kameralny koncert jazzowy

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W najbliższą sobotę 21 sierpnia na placu zielonym przy ul. Kardynała Karola Wojtyły na osiedlu Biała odbędzie się kameralny koncert jazzowy. Koncert zakończy cykl ,,Dobry Wieczór z Kulturą” organizowany przez Rzeszowski Dom Kultury. Przed publicznością wystąpi znakomity kwartet złożony z czołowych przedstawicieli polskiej sceny jazzowej.

  „Dobry Wieczór z Kulturą” to nowa wakacyjna inicjatywa Rzeszowskiego Domu Kultury, która po raz pierwszy zaprezentowana została mieszkańcom Rzeszowa w ramach tegorocznej akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”. Kameralne koncerty odbywały się w weekendy w malowniczych i klimatycznych lokalizacjach na terenie wybranych osiedli rzeszowskich, a publiczność mogła do tej pory usłyszeć na żywo takich zróżnicowanych muzycznie artystów, jak Paweł Orkisz, Acoustic Space, Mobilna Filharmonia czy Magdalena Białorucka-Ogorzelec.

  fot. materiały prasowe

  Rzeszowski Dom Kultury powracając do tradycji koncertów jazzowych na osiedlu Biała przygotował dla mieszkańców wyjątkowe wydarzenie stanowiące finał cyklu „Dobry Wieczór z Kulturą”. Będzie nim kameralny koncert jazzowy w wykonaniu znakomitych muzyków najwyższego formatu, którzy mają w swoim dorobku współpracę i koncertowanie z najwybitniejszymi artystami z całej Polski oraz z zagranicy. Na scenie wystąpią: basista Krzysztof Ścierański, klawiszowiec Zbigniew Jakubek, saksofonista Michał Kobojek oraz pochodzący z Izraela perkusista Shachar Elnatan.

  Kameralny koncert jazzowy stanowiący finał cyklu „Dobry wieczór z kulturą” odbędzie się w sobotę 21 sierpnia 2021 roku o godzinie 19:00 na placu zielonym przy ul. Kardynała Karola Wojtyły na osiedlu Biała. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a rejestracja uczestników odbywać będzie się bezpośrednio na miejscu. Regulamin imprez Rzeszowskiego Domu Kultury realizowanych w ramach miejskiej akcji „Atrakcje na wakacje” dostępny jest na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com