2 C
Rzeszów
sobota, 3 grudnia, 2022
+

  Rockowa Noc 2021 już niebawem, a podczas niej 7 koncertów największych gwiazd polskiej muzyki rockowej

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Estrada Rzeszowska zaprasza na wyjątkowy festiwal muzyczny, który odbędzie się 27 i 28 sierpnia br. To będzie już szesnasta edycja Rockowej Nocy, podczas której odbędą się przesłuchania zespołów konkursowych, koncert laureata i aż 6 koncertów gwiazd. Na scenie rzeszowskich Bulwarów zagrają między innymi Myslovitz, Armia, 1984 i House of Death (nowy projekt Titusa). 

  archiwum wydarzenia

  Rockowa Noc to wyjątkowy festiwal w dobrym klimacie muzycznym, na który składają się przegląd zespołów muzycznych, które nie podpisały jeszcze kontraktów z wytwórnią fonograficzną, a chcą pokazać swój dorobek szerokiej publiczności i koncerty gwiazd. Do tej pory festiwal trwał jeden dzień – w tym roku muzyczne atrakcje zaplanowano aż na dwa dni, podczas których odbędą się przesłuchania zespołów konkursowych, koncert laureata i aż 6 innych koncertów. Nie zabraknie artystów z dużym gronem wiernych fanów. 

  archiwum wydarzenia

  Repertuar koncertów:

  Piątek 27 sierpnia br.

  Rockowa Noc 2021 tradycyjnie rozpocznie się przesłuchaniem zespołów konkursowych. Uczestnicy wykonają po jednym utworze własnego autorstwa i jednym z repertuaru Tadeusza Nalepy lub zespołu Breakout. Laureat otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł, 36 godzin nagraniowych w Estrada Studio, statuetkę im. Tadeusza Nalepy oraz możliwość zaprezentowania swojego muzycznego dorobku podczas drugiego dnia festiwalu (koncert laureata). Przewidziano też nagrodę za najciekawszą aranżację utworu T. Nalepy. To także statuetka im. artysty, 1000 zł nagrody pieniężnej i 18 godzin do wykorzystania w Estrada Studio.

  archiwum wydarzenia

  Sobota 28 sierpnia br.

  Program drugiego dnia Rockowej Nocy 2021 także będzie pełen muzycznych atrakcji. Na start zagra laureat konkursu wyłoniony dzień wcześniej. Dalej szykują się mocne brzmienia i artyści, którzy mogą pochwalić się dużym gronem wiernych fanów. Mowa o Myslovitz, Armii, 1984 i laureacie Rockowej Nocy 2020 – zespole RoseMerry. 

  archiwum wydarzenia

  Po konkursowych zmaganiach w programie zaplanowano koncerty W.S.K i House of Death. 

  Podczas Rockowej Nocy 2021 pojawi się również Rockowy Zlot Food trucków. 

  plakat wydarzenia

  Estrada Rzeszowska zaprasza na festiwal także motocyklistów, którzy czują rockowy klimat.

  Więcej informacji o godzinach koncertów pojawi się na stronach: estrada.rzeszow.pl i rockowanoc.pl.

  Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

  plakat wydarzenia
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com