20,2 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
+

  Już w poniedziałek odbędzie się plenerowy spektakl Teatru Za Jeden Uśmiech pt. „Historia zaginionego snu”

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na letni spektakl plenerowy Teatru Za Jeden Uśmiech, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek 16 sierpnia br. o godzinie 10:00 na rzeszowskich Bulwarach. Teatr wystawi sztukę pt. „Historia zaginionego snu”.

  Teatr Za Jeden Uśmiech słynie z niesamowitych i kreatywnych spektakli dla dzieci i całych rodzin. Widzowie będą mogli zobaczyć ciekawe przedstawienie, poznać wyjątkowych bohaterów oraz przeżyć wraz z nimi przygody.

  Historia Zaginionego Snu to baśń o dziewczynce imieniem Fifi, która po przebudzeniu nie pamięta swojego snu. Postanawia wyruszyć na jego poszukiwania wraz ze swoim wymyślonym przyjacielem Dźredziem. Podczas wędrówki spotyka szereg niezwykłych postaci – jedne okażą się pomocne, inne będą próbowały wprowadzić zamęt w podróży Fifi. Bohaterka odkrywa, że jej sen skradł okrutny Pożeracz Snów. Dzięki sile swojej wyobraźni oraz pomocy przyjaciół dziewczynka pokonuje złego stwora i odzyskuje utracony sen

  Plenerowe wydarzenie przedstawione przez grupę artystów, którzy podczas przedstawienia angażują dzieci do zabawy. Podczas widowiska, dzieci zachęcone przez aktorów mogą zaprezentować swoje możliwości aktorskie i wokalne. Aktorzy zapewnią młodym widzom ogromne emocje i zabiorą do baśniowego świata sztuki.

  Wstęp wolny. Wydarzenie jest zorganizowane w ramach akcji „Atrakcje na wakacje”.

  Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

  Źródło informacji: WiMBP w Rzeszowie

  plakat wydarzenia
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -