środa, 17 lipca, 2024
+

  Dziś prace w urzędzie rozpoczął trzeci Wiceprezydent Miasta Rzeszowa

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Parę dni temu Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek oficjalnie przedstawił swoich zastępców. Wiceprezydentów jest trzech i pierwszy raz w historii reprezentują obie płcie: Krystyna Stachowska, Jolanta Kaźmierczak oraz Dariusz Urbanik.

  Poniedziałek jest pierwszym dniem pracy wiceprezydenta Dariusza Urbanika, który będzie odpowiadał przede wszystkim za rzeszowskie inwestycje i komunikację.

  – poinformował dziś na swoich mediach społecznościowych Konrad Fijołek.

  Z informacji wynika, że Jolanta Kaźmierczak w ratuszu odpowiedzialna będzie za nieruchomości i gospodarkę komunalną, natomiast Krystyna Stachowska zajmie się promocją, kulturą, edukacją i pomocą społeczną.

  Najważniejsze w doborze moich najbliższych współpracowników są kompetencje. To to o czym mówiłem od samego początku, a kompetencje jeśli są w połączeniu z działalnością społeczną, zawodową, pasją – to tym lepiej.

  – mówił Konrad Fijołek.

  Czym wcześniej zajmowali się współpracownicy Prezydenta Miasta?

  Jolanta Kaźmierczak była radną w Radzie Miasta oraz przewodniczącą Rady Osiedla Kotuli. Pracowała w biurze projektowo-badawczym Miasto Projekt Rzeszów, a następnie w Agencji Nieruchomości Rolnej.

  Krystyna Stachowska również była radną Rady Miasta Rzeszowa. To także agent nieruchomości i ubezpieczeniowy.

  Dariusz Urbanik pracował jako inżynier budowy i specjalista w firmie Exbud Rzeszów, następnie w firmie Skanska, gdzie był dyrektorem zespołu projektów. Od czterech lat pełnił natomiast stanowisko dyrektora technicznego spółki STRABAG.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com