niedziela, 23 czerwca, 2024
+

  Pomóżmy Marcelkowi odzyskać słuch

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Marcel ma 1,5 roku jest radosnym chłopcem ciekawym świata, jednak jego postrzeganie jest zaburzone. Chłopiec urodził się z niewykształconą małżowiną uszną i choruje na rzadką chorobę. Pomóż choremu Marcelkowi wpłacając pieniądze poprzez fundację https://pomagam.pl. Pamiętaj dobro zawsze wraca!

  Fundacja Pomagam.pl

  Choroba, na którą cierpi Marcel, to mikrocja – zaburzenie rozwojowe narządu słuchu, którą w Polsce zdiagnozowano zaledwie u około 100 osób.
  Często towarzyszą jej inne nieprawidłowości nie tylko w obrębie ucha, ale także w narządach odległych. W przypadku naszego syna były to nerki, które na ten moment udało nam się przywrócić do normy, jednak pozostaje on pod czujnym okiem całego sztabu lekarzy.

  W Polsce operacje związane z mikrocją wykonuje się dopiero, gdy dziecko skończy 7 lat, a zabiegi są kilkuetapowe bez gwarancji zadowalającego efektu.
  Do tego czasu Marcel rozwija się najszybciej w swoim życiu – uczy mowy i życia w społeczeństwie. A właściwie – rozwijałby, gdyby nie jego choroba.

  „Marzę o tym by usłyszeć słowo „mama”, a gdy powiem „Kocham Cię synku”, to on usłyszy i zapamięta to na zawsze.
  Dlatego nie poddaję się. Znalazłam lekarza w Stanach Zjednoczonych, który może pomóc Marcelowi, gdy ten skończy 3 lata. To tylko jedna operacja na całe życie, której skuteczność potwierdzono za Oceanem.
  Ta wiadomość dodała mi skrzydeł.
  niestety operacja kosztuje – 50 800 dolarów!
  Cena operacji zwaliła mnie z nóg, ale nie poddam się. Za dużo łez już wylałam, zadałam  za dużo pytań bez odpowiedzi i wiem, że z Twoją pomocą mogę powalczyć o przyszłość Marcela”

  -tłumaczy zatroskana mama Marcela.

  Pomóż Marcelkowi odzyskać normalne życie. Zachęcamy do udziału w zbiórce!

  Kliknij w link, aby pomóc Marcelkowi – https://pomagam.pl/marcelmendrala?fbclid=IwAR3KHgNaCASYEI8eIrP3IxG5OiC7hSw0xf4sessP8jLgA6D-Qo6C_gU_7bE

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com