14 C
Rzeszów
piątek, 17 września, 2021
spot_img
+

  Zespół SYMPTONE Finał Antyfest’u Antyradia 2021 zakończył z wyróżnieniem!

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowscy muzycy zostali docenieni przez Jury festiwalu Antyfest’u Antyradia 2021 otrzymując nagrodę specjalną. Teraz walczą w półfinale kolejnego ogólnopolskiego festiwalu.

  Do tegorocznej edycji festiwalu zgłosiły się 244 zespoły z całej Polski, z których 46 przeszło do półfinału. Następnie poprzez głosowanie internetowe wybranych zostało 5, które wzięły udział w Finale grając koncert na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. Koncert rzeszowskiego zespołu SYMPTONE, który otrzymał na festiwalu nagrodę specjalną usłyszeć można było również na żywo w audycji Antyradia oraz w trakcie transmisji internetowej.

  źródło: FB SYMPTONE

  SYMPTONE zakwalifikował się również do półfinału kolejnego ogólnopolskiego Festiwalu – Garaże. W tym momencie trwa głosowanie, dzięki któremu zespół ma szansę zagrać w czasie sierpniowego koncertu w Szczecinie.

  Poniżej link do głosowania w Festiwalu Garaże:

  https://m.facebook.com/questions.php?question_id=810347902943808

  Zespół będzie można posłuchać w Rzeszowie na żywo już w najbliższą sobotę – w ramach akcji Atrakcje Na Wakacje na rzeszowskiej Marinie, gdzie odbędzie się koncert plenerowy zespołu – Festiwal bRZEg Miasta 2021.

  Aby być na bieżąco z twórczością zespołu zapraszamy na oficjalne media społecznościowe SYMPTONE:

  www.facebook.com/symptoneofficial

  www.youtube.com/symptoneofficial

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -