14 C
Rzeszów
piątek, 17 września, 2021
spot_img
+

  Rowerowe Kino Plenerowe finałem Piątkowej Strefy Relaksu

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich fanów kolarstwa i nie tylko na kolejną odsłonę Rowerowego Kina Plenerowego, które będzie stanowiło finał Piątkowej Strefy Relaksu. Wydarzenie odbędzie się w piątek 6 sierpnia 2021 roku o godzinie 21:00 na placu Rzeszowskiego Domu Kultury filia Country przy ul. Herbowej 3 na osiedlu Budziwój. Dla uczestników przygotowany został bezpłatny seans filmu „Pewnego razu… w Hollywood”.

  Tegoroczne Rowerowe Kino Plenerowe jest częścią Piątkowej Strefy Relaksu, czyli nowej inicjatywy Rzeszowskiego Domu Kultury realizowanej w ramach letniej akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”. To doskonała okazja na organizację wycieczki rowerowej, której zwieńczeniem będzie pyszna lemoniada oraz bezpłatny seans filmu „Pewnego razu… w Hollywood”.

  „Pewnego razu… w Hollywood” to amerykański komediodramat z 2019 roku w reżyserii Quentina Tarantino. Film był zdobywcą trzech Złotych Globów oraz dwóch statuetek Oscara, a jego fabuła skupia się na tytułowym Hollywood końca lat 60-tych XX wieku oraz morderstwach grupy Charlesa Mansona. W rolach głównych wystąpiła światowa plejada gwiazd kina: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino oraz Kurt Russell.

  Rowerowe Kino Plenerowe, czyli wielki finał Piątkowej Strefy Relaksu Rzeszowskiego Domu Kultury odbędzie się już w ten piątek 6 sierpnia 2021 roku o godzinie 21:00 na placu zielonym przed Rzeszowskim Domem Kultury filia Country przy ul. Herbowej 3.

  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a rejestracja uczestników odbywać będzie się na miejscu. Regulamin letnich imprez Rzeszowskiego Domu Kultury realizowanych w ramach miejskiej akcji „Atrakcje na wakacje” jest dostępny na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -