niedziela, 23 czerwca, 2024
+

  „Wieczór z Melpomeną w bibliotece” – spotkanie z Maciejem Owczarkiem w Wypożyczalni Głównej WiMBP

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  WiMBP w Rzeszowie zaprasza na cykl spotkać z rzeszowskimi aktorami pod hasłem „Wieczór z Melpomeną w bibliotece” organizowanych przez Wypożyczalnię Główną Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie. Już 16 sierpnia 2021 r. (poniedziałek) o godz. 17.00 do Wypożyczalni Głównej przy ul. Dąbrowskiego 33A. Wyjątkowym gościem będzie znany i lubiany aktor oraz prezenter telewizyjny Maciej Owczarek.

  Aktor Maciej Owczarek pochodzi z Zagłębia Dąbrowskiego, urodził się w Sosnowcu, jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu (obecnie Akademia Sztuki Teatralnej). Po szkole spędził dwa lata w teatrze objazdowym, z którym odwiedził niemal całą Polskę. Od roku 2016 związany jest z Teatrem Maska w Rzeszowie. Równolegle rozpoczął współpracę z TVP Rzeszów jako prezenter pogody i prowadzący „Poranek z TVP 3 Rzeszów”.  Prócz pracy w teatrze aktorsko spełnia się również pojawiając się z reklamach, produkcjach filmowych i użyczając głosu jako lektor. 

  Zgodnie z tradycją „Wieczoru z Melpomeną w bibliotece”  Maciej Owczarek przygotuje dla uczestników spotkania aktorską niespodziankę.

  Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe spotkanie.

  Wstęp wolny na podstawie zaproszeń dostępnych w Wypożyczalni Głównej od dnia 20 lipca 2021 r.

  Niestety liczba miejsc jest ograniczona. 

  plakat wydarzenia

  Źródło informacji: WiMBP w Rzeszowie

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com