14 C
Rzeszów
piątek, 17 września, 2021
spot_img
+

  TONobus z DJ-em odwiedził wczoraj rzeszowskie ulice. Wydarzenie było zapowiedzią Festiwalu Tony

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowianie mogli wczoraj uczestniczyć w przejażdżce TONobusem, w którym odbywała się impreza z DJ-em, a na uczestników czekały również inne liczne atrakcje. Wydarzenie było zapowiedzią Festiwalu Tony, który odbędzie się w Rzeszowie już 30 i 31 lipca.

  Wczoraj w godzinach od 17:00 do 21:00 na ulicach Rzeszowa można było spotkać TONobus. W środku odbywała się impreza z DJ-em oraz inne atrakcje. Wstęp do TONobusa był bezpłatny.

  fot. materiały Rzeszów-stolica innowacji

  Trasa przejazdu pojazdu rozpoczęła się od Biura Wystaw Artystycznych. Autobus przejeżdżał przez: Jana III Sobieskiego, Targową, Wojciecha Bartosza Głowackiego Głowackiego, Dworzec PKP, Piłsudskiego, Cieplińskiego, Lisa-Kuli, Plac Sreniawitów, Hetmańską, Powstańców Warszawy, Rejtana, Piłsudskiego, Grunwaldzką, Jana III Sobieskiego. Czas jednego przejazdu wynosił ok. 40 minut.

  fot. materiały Festiwalu Tony na Facebooku

  Uczestnicy nie tylko mogli wziąć udział w imprezie z DJ-em, ale również w licznych konkursach z nagrodami. Do wygrania były bilety na koncerty oraz zestawy gażdżetów. Na uczestników czekały także niespodzianki i dodatkowe atrakcje po przejeździe. O godzinie 20:00 odbył się finał akcji, w ramach której rzeszowianie mogli wziąć udział w Silent Disco na Skverze 2.0. 

  fot. materiały Festiwalu Tony na Facebooku

  TONobus jest beforem przed – Festiwalem Tony, który odbędzie się 30 i 31 lipca w BWA w Rzeszowie. Na uczestników czeka aż 10 koncertów na 2 scenach. Zagrają między innymi KRÓL, MERY SPOLSKY, PRO8L3M, KAŚKA SOCHACKA. Szczegóły są dostępne na stronie http://festiwaltony.pl/.

  fot. materiały Festiwalu Tony na Facebooku

  Wesoły TONobus z DJ-em to także jeden z punktów programu akcji “Atrakcje na wakacje”, w ramach której w czasie wolnym od szkoły w Rzeszowie odbędzie się ponad 250 wydarzeń kulturalnych.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -