10,3 C
Rzeszów
piątek, 12 sierpnia, 2022
+

  Centrum Medyczne Medyk zaprasza do udziału w koncercie Jacka Wójcickiego

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Aby zachęcić mieszkańców Podkarpacia do szczepień, Centrum Medyczne Medyk organizuje koncert Jacka Wójcickiego w Jasionce, dla wszystkich, którzy zechcą zaszczepić się na miejscu przeciw COVID-19.

  Od początku trwania pandemii COVID-19 Centrum Medyczne Medyk organizuje szereg wydarzeń mających na celu zachęcenie mieszkańców Podkarpacia do szczepień.

  – Chcemy w ten sposób jak najszybciej pokonać pandemię, ograniczyć transmisję wirusa i wrócić do normalności

  – tłumaczy Monika Wojtaś z Działu Promocji CM Medyk.

  źródło: materiały prasowe

  26 lipca br. w kompleksie Ostoya w Jasionce k. Rzeszowa odbędzie się koncert Jacka Wójcickiego dla osób, które zechcą przyjechać i zaszczepić się na miejscu przeciw COVID-19.

  – Chcemy również mocno promować profilaktyczny program bezpłatnych badań diagnostycznych 40+. Dlatego podczas wydarzenia nasi pracownicy będą pomagali w założeniu Internetowego Konta Pacjenta, uzyskaniu skierowania na bezpłatne badania diagnostyczne w ramach programu 40+ i wyborze dogodnego terminu i miejsca badań. Dla osób, które nie będą miały możliwości dojazdu, organizujemy transport o godz. 15:30 i 16:30 z Parkingu Podpromie w Rzeszowie

  – informuje Wojtaś.

  Szczepienia będą trwały od godz. 16:00, natomiast koncert planowany jest na godz. 18:00.

  źródło: YouTube

  Jacek Wójcicki to aktor, śpiewak operowy i muzyk. Ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Występuje w teatrze (w latach 1982–1991 w Teatrze Słowackiego w Krakowie), filmach, serialach, kabaretach (w Piwnicy pod Baranami oraz w latach 1992–1997 w Kabarecie Olgi Lipińskiej jako Pan Jacek) i programie dla dzieci Budzik (TVP1) jako Pan Tenorek. Wykonuje piosenki filmowe i serialowe m.in. Szpital na perypetiachKonie apokalipsyOstatni dzwonek). 9 września 2016 prezydent Andrzej Duda odznaczył go Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w działalności na rzecz polskiej kultury oraz za osiągnięcia w pracy artystycznej.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -