20 C
Rzeszów
czwartek, 5 sierpnia, 2021
+

  Film VIII Liceum w Rzeszowie pt. “Bella Ciao”

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Uczniowie VIII Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie im. Stanisława Wyspiańskiego wraz z nauczycielami przygotowali świetny film aprobujący szkołę i pokazujący ją w niestereotypowym świetle. Film pt. “Bella Ciao” powstał jako pierwsze dzieło Szkolnego Koła Filmowego.

  Kadr z filmu pt. “Bella Ciao”

  Szkoła nie musi tkwić w sztywnych kanonach, a wręcz powinna wychodzić naprzeciw temu co jest aktualne. W związku z tym VIII Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie im. Stanisława Wyspiańskiego śledzi zainteresowania uczniów i umożliwia rozwijanie swoich zainteresowań i talentów.

  Film, który w pełni stworzyli uczniowie liceum nawiązuje tematyką do popularnego i bardzo cenionego przez szerokie grono odbiorców serialu Netflixa pt. “Dom z papieru”. W filmie aktorami zostali nie tylko uczniowie, ale i nauczyciele z VIII LO.

  Kadr z filmu pt. “Bella Ciao”

  Według uczniów rzeszowskiego liceum szkoła to nie tylko nauka, ale to także wycieczki, cudowne przeżycia, to również poznawanie nowych kultur, wyjazdy za granice i spotkania z gośćmi z całego świata. Szkoła to tez wsparcie i pomoc w osiąganiu swoich celów oraz bezpieczeństwo zarówno fizyczne jak i psychiczne. Szkoła powinna być przyjazna uczniowi- uczeń to nie tylko numer w dzienniku!

  Link do filmu – https://www.youtube.com/watch?v=H5AnA_Sx5gc

  Zachęcamy do obejrzenia filmu i zapoznania się z ofertą VIII LO.

  Kadr z filmu “Bella Ciao”

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -