wtorek, 16 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Konferencja Grzegorza Brauna podsumowująca kampanię wyborczą

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dziś rano na rzeszowskim rynku odbyła się konferencja prasowa kandydata na urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa Grzegorza Brauna. Podczas spotkania przedstawiono podsumowanie pracy sztabu wyborczego oraz wszystkich działań Komitetu Wyborczego Wyborców ,,Grzegorz Braun – Konfederacja”.

  -Ta kampania była wyjątkowo długa. W jej czasie pracowaliśmy nad rozwiązaniami wielu problemów zgłoszonych przez rzeszowian. Spotkaliśmy się z tysiącami mieszkańców miasta

  – mówił pełnomocnik wyborczy pan Tomasz Buczek.

  fot. materiały prasowe

  Zdaniem Karoliny Pikuły, organizatorki eventów dla rodzin, wybór Grzegorza Brauna w nadchodzących wyborach jedyną gwarancją powrotu do prawdziwej normalności. Z kolei według szefa sztabu wyborczego, Włodzimierza Skalika, działania sztabu wpłynęły na zachowania pozostałych kandydatów:

  – To dzięki naszemu kandydatowi, dzięki działalności naszego sztabu, ta kampania wyborcza zmieniła oblicze. To dzięki Grzegorzowi Braunowi do Rzeszowa zaczęła wracać normalność. Jesteśmy gotowi do stoczenia bitwy w czasie drugiej tury. Drodzy rzeszowianie, nie straćmy tej szansy

  – apelował do mieszkańców.

  Jacek Oberland, pełnomocnik finansowy KWW, podsumował kampanię od strony finansowej, zwracając uwagę na wydatki związane z reklamą wielkopowierzchniową. Z racji przesunięcia terminu głosowania wzrosły koszty prowadzenia kampanii, lecz budżet pozostał taki sam. Jego zdaniem kontrkandydaci ten budżet prawdopodobnie przekroczyli, natomiast KWW ,,Grzegorz Braun – Konfederacja” zmieściło się w limicie.

  Joanna Suska, liderka kobiecej sekcji Konfederacji, zwróciła uwagę na potrzebę powrotu do normalności w wielu dziedzinach rzeszowskiego życia. Wyraziła nadzieję, że Rzeszów stanie się ostoją normalności.

  – Wierzę głęboko, że rzeszowianie 13 czerwca wybiorą jedynego słusznego kandydata, dbającego o interesy mieszkańców Rzeszowa

  – mówił pan Wiesław Walat, były wiceprezydent Rzeszowa.

  fot. materiały prasowe

  Grzegorz Braun podziękował wszystkim mediom relacjonującym przebieg kampanii i angażującym się w tak liczne konferencje prasowe.

  – Nie oddawajcie Państwo swojego głosu na stare układy. My nie niesiemy sztandaru rewolucji; jeśli coś tutaj przewracać chcemy, to odwrotnie: świat z głowy z powrotem na nogi

  – apelował do mieszkańców.

  Według Grzegorza Brauna rzeszowianie nie powinni, aby nie wybierać kandydata uwikłanego w lokalne układy, obciążonego niejasnymi zobowiązaniami.

  – Rzeszów potrzebuje nowego impulsu dla swojego rozwoju

  – spuentował kandydat Konfederacji.

  Link do transmisji z konferencji:
  https://www.facebook.com/grzegorz.michal.braun/videos/308825584056341

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com