23,5 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Marcin Warchoł w ostatni dzień kampanii odwiedzi jeszcze raz wszystkie 33 osiedla Rzeszowa, aby porozmawiać z mieszkańcami

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dziś na rzeszowskim Rynku odbyła się konferencja prasowa Marcina Warchoła kandydata na urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa. Spotkanie poświęcone było zapowiedzi jutrzejszego objazdu wszystkich osiedli w mieście.


  Kandydat poinformował, że jutro od godziny 6 rano rozpocznie objazd wszystkich osiedli w Rzeszowie i zakończy go chwilę przed ciszą wyborczą o północy. Zaznaczył także, że to ostatnia taka podróż jako kandydat i jeśli zostanie Prezydentem będzie kontynuował takie spotkania.

  To mieszkańcy są dla mnie najważniejsi, inspirowali mnie swoimi radami, uwagami podczas tych licznych spotkań. Dziękuję za każdą uściśniętą dłoń, ale i za każdą krytykę, ponieważ wiele można się z niej nauczyć.

  – mówił Marcin Warchoł, dziękując mieszkańcom.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Przez 18 godzin kandydat odwiedzi 33 osiedla Rzeszowa i na każdym spędzi około pół godziny. Ten czas będzie jak mówi okazją do ostatnich rozmów i zapowiedział, że będą także pączki i drożdżówki oraz kawa, czyli zestaw, z którym podczas tej kampanii można było spotkać Marcina Warchoła od godzin porannych na rzeszowskich ulicach.


  Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców do spotkań i rozmów od godzin porannych, aż do nocy. Taki musi być Rzeszów – pracowity, aktywny, a nie leniwy, ospały, jaki proponują inni kandydaci.

  – podkreślił Marcin Warchoł.  

  źródło: KW Marcina Warchoła

  Kandydat przypomniał wiele inwestycji, które spełnił będąc posłem z Rzeszowa i poprosił mieszkańców o ich głosy i podkreślił, że nie będzie nigdy prezydentem zza biurka, lecz będzie wśród ludzi, na ulicach, aby słuchać ich potrzeb.

  Nie możemy pozwolić na eksperymenty w mieście, musimy postawić na dobrą kontynuację w Rzeszowie. Wczoraj mieliście Państwo porównanie – na spotkaniu Konrada Fijołka spęd partyjny, a ja w tym czasie wśród ludzi, zachęcając do oddawania głosów.

  – dodał.

  Mapa z dokładnymi lokalizacjami i godzinami jutrzejszej trasy Marcina Warchoła znajduję się na mediach społecznościowych kandydata.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -