23,2 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Ewa Leniart przedstawiła swój program wyborczy, podczas wiecu z samorządowcami

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dziś na rzeszowskim rynku odbył się wiec poparcia dla kandydatki na urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa Ewy Leniart. Samorządowcy z województwa i całej Polski przyjechali, aby wesprzeć kandydatkę w walce o fotel Prezydenta.

  Na wstępie Ewa Leniart zaznaczyła, że to ostatnie i najważniejsze chwilę kampanii, ponieważ odbywa się wiele spotkań z mieszkańcami, z których jak mówi jasno wynika, czego chcą oni dla Rzeszowa.

  Chcą transparentności w podejmowaniu decyzji przez włodarza miasta, chcą gwarancji rozwoju w poszanowaniu ich praw do decydowania o swojej własności, chcą płynności komunikacyjnej, potrzebują zieleni i terenów rekreacyjnych, sportowych. Chcą być traktowani podmiotowo.

  – wymieniała.

  Kandydatka zapewniała, że to wszystko o czym mówią mieszkańcy jest możliwe, jeśli chcę się prowadzić dialog i ustali się jasne zasady.

  Na każdym Osiedlu są sprawy niezałatwione, konkurenci mówią, że zrobią to czego nie zrobili przez ostatnich 20 lat. Czy można pozwolić na to, aby ten eksperyment trwał nadal? Na pewno nie!

  – mówił.

  Ewa Leniart podkreślała także potrzebę wpływu do miasta środków z Krajowego Planu Odbudowy, aby zrealizować inwestycje takie jak: obwodnica południowa, Wisłokostrada i rondo na ul. Lwowskiej.

  To wszystko zaczęło się dziać, ale dopiero teraz dlatego, że pojawił się pełniący funkcje prezydenta, który słucha ludzi, ja gwarantuję, że będzie taka kontynuacja prezydentury.

  – deklarowała.

  Kandydatka mówiła także jak ważne są duże inwestycję, które polepszają jakość życia, ale także sprawy ludzi, których głos nie jest słyszany.

  To osoby niepełnosprawne, które teraz nie mają możliwości wjechania wózkiem do ratusza, osoby głuchonieme, którym nalicza się czynsz za budynek, podobnie jak związek niewidomych. To liczne potrzeby społeczne mieszkańców, którzy liczą, że ktoś wyciągnie do nich rękę i pomoże rozwiązać problemy.

  – mówiła Ewa Leniart.

  Kandydatka na urząd mówiła także o potrzebach seniorów, którzy nie mają gdzie spędzić czasu, spotkać się, zaznaczyła że potrzebne są dzienne domu seniora. Podkreślała także jak ważna jest większa liczba żłobków.

  To wszystko jest możliwe, jeśli Prezydent będzie racjonalny i będzie poważnie podchodził do swojej funkcji, a będzie tak jeśli ma doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, jeśli umie rozmawiać. Poglądy są ważne, ale nie najważniejsze.

  – stwierdziła.

  Na zakończenie zaapelowała do mieszkańców, aby zagłosowali w wyborach na Ewę Leniart, ponieważ jest gwarantem dialogu, rozsądku, skuteczności.

  Po co stawiać na osoby, które mówią dużo i pięknie się uśmiechają, ale ocena ich skuteczności jest wątła. Drodzy Państwo zachęcam pójdźcie na wybory i zagłosujcie na Ewę Leniart.

  – podsumowała.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -