9,3 C
Rzeszów
piątek, 7 października, 2022
+

  Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie zaprasza do udziału w debacie ,,Rola młodzieży w Polsce, Europie i na świecie”

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej zaprasza do udziału w debacie eksperckiej ,,Rola młodzieży w Polsce, Europie i na świecie’’, która odbędzie się w formie online na profilu ośrodka na Facebooku.

  10 czerwca 2021 r. o godz. 18:00 na profilu Facebook Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie odbędzie się debata ekspercka: ,,Rola młodzieży w Polsce, Europie i na świecie’’.

  Swój udział w debacie zapowiedzieli:

  • Piotr Mazurek, Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej, Wiceprzewodniczący Komitetu do spraw Pożytku Publicznego, Współprzewodniczący Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem;
  • Prof. Piotr Wawrzyk, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, Poseł na Sejm RP;
  • Edgar Kobos, Młodzieżowy Delegat RP do ONZ.

  Moderatorem pytań podczas rozmowy eksperckiej będzie Adam Poręba.

  W trakcie debaty zostanie poruszony m.in. temat miejsca i roli Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem, historii programu i doświadczeń z autopsji, polityki młodzieżowej w Polsce, Unii Europejskiej i na świecie (Erasmus+, młodzieżowe rady, dialog usystematyzowany, Europejskie Forum Młodzieży).

  Od 1 marca 2019 r. RODM w Rzeszowie prowadzony jest przez Fundację Jagiellońską. Fundacja Jagiellońska prowadzi program stypendialny, który ma na celu wszechstronny rozwój młodych ludzi: intelektualny, kulturalny i społeczny. Celem Fundacji jest, aby zdolna młodzież była nie tylko wszechstronnie wykształcona, ale także zakorzeniona w dziedzictwie narodowym, a w przyszłości wykorzystywała swoje talenty dla dobra i pożytku Rzeczypospolitej.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com