21,7 C
Rzeszów
sobota, 2 lipca, 2022
+

  Radni PiS-u apelują do K. Fijołka „Konrad nie wkręcaj”

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dziś (9 czerwca br.) o godzinie 15.00 odbyła się konferencja prasowa radnych Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Rzeszowa. Briefing dotyczył konwencji wyborczej kandydata na urząd prezydenta miasta Rzeszowa – Konrada Fijołka.

  Radni odnieśli się do tego, że mimo deklaracji Konrada Fijołka, o tym, że jest on kandydatem niezależnym i obywatelskim, to jednak na jego konwencji pojawili się politycy tacy jak: Borys Budka czy Rafał Trzaskowski.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Jak tłumaczył przedstawiciel radnych PiSu:

  „Konrad mówił w swoim spocie, że nie chce, aby do polityki Podkarpacia sprowadzać polityków z Warszawy, którzy przyjeżdżają do Rzeszowa z obietnicami, których spełnić nie mogą. A jednak sam tych polityków sprowadza do Rzeszowa”

  Radni odnieśli się również do dzisiejszej wizyty Rafała Trzaskowskiego w Rzeszowie. Stwierdzili, że powiedział on, że celem wyborów jest odsunięcie obecnego rządu PiSu od władzy i tym samym zmiana układu rządzących w Polsce.

  fot. Kurier Rzeszowski

  „Jednak te wybory decydują o tym czy w Rzeszowie będą w najbliższych latach pojawiać się środki pieniężne potrzebne na realizację kluczowych inwestycji takich jak: nowe tereny zielone, rzeszowski park centralny, żłobki i przedszkola. Tego ani Rafał Trzaskowski ani Borys Budka nie są w stanie naszemu miastu zagwarantować”

  -podkreślili radni PiS.

  Na konferencji odniesiono się także do spotu wyborczego Fijołka, w którym to stwierdził, że nie chce nienawiści i hejtu wśród kandydatów i wyborców. Natomiast na banerach radnych ukazane były agresywne komentarze kandydata dotyczące przeciwnej partii politycznej. Radni stwierdzili, że poprzez takie zachowanie nie jest on kandydatem wiarygodnym.

  fot. Kurier Rzeszowski

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -