14 C
Rzeszów
piątek, 17 września, 2021
spot_img
+

  Grzegorz Braun z Krzysztofem Bosakiem i Arturem Dziamborem o ,,Nowym Ładzie” w Rzeszowie

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Podczas dzisiejszej konferencji kandydata na urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa Grzegorza Brauna został poruszony temat ,,Nowego Ładu” i jego faktycznego wpływu na rzeczywistość mieszkańców Rzeszowa. Gośćmi wydarzenia byli m.in. Krzysztof Bosak i Artur Dziambor.

  Zdaniem komitetu Grzegorza Brauna ubytków, jakie spowodują zapowiadane przez rząd zmiany (tzw. ,,Nowy Ład”), nie sposób dokładnie policzyć i samorządy mogą jedynie dokonać oszacowania tych kwot.

  – Modne teorie ekonomiczne przysłoniły prostą prawdę: do rozwoju gospodarki potrzebna jest wolność gospodarcza, proste i niskie podatki, sprawne sądownictwo, przejrzyste regulacje i stabilne prawo. Rząd Prawa i Sprawiedliwości prezentuje odwrotne podejście. To nie jest propolska działalność prawna i gospodarcza

  – mówił Krzysztof Bosak.

  fot. Kurier Rzeszowski

  – Państwo jest winne zabicia polskiej przedsiębiorczości. To, co zrobiło PiS polskim przedsiębiorcom, pracodawcom, to zbrodnia. Ustawa odszkodowawcza byłaby wybawieniem. My w Konfederacji będziemy Polskę odbudowywać – Polskę bez gigantycznych obciążeń podatkowych, jakie niesie ze sobą  ,,Nowy Ład”

  – mówił Artur Dziambor.

  – My opowiadamy się za ochroną pracy. Jesteśmy praktykami – w przeciwieństwie do rządzących

  – mówił o Konfederacji mecenas Jacek Wilk.

  fot. Kurier Rzeszowski

  – Fundament naszej egzystencji to musi być polski pieniądz, polska przedsiębiorczość. Jeśli gdzieś mamy się odbijać od dna, to w Rzeszowie. To marnotrawstwo i niegospodarność – nakłaniać ludzi, aby zamykali swoje biznesy. Musimy zachować swoje życie gospodarcze. Z całą pewnością nie rekomendujemy jednak zatrudniania pana Mateusza Morawieckiego żadnemu polskiemu przedsiębiorcy, to oszust

  – podsumował Grzegorz Braun.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Link do transmisji z konferencji: https://www.facebook.com/100044250015125/videos/488137175795475

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -