poniedziałek, 4 grudnia, 2023
+

  Dni Tyczyna – wśród wielu atrakcji pokazy taneczne z O.S.T.R i zlot foodctrucków

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W dniach 6, 9, 11, 12 i 13 czerwca odbędą się Dni Tyczyna 2021. Na uczestników czeka wiele atrakcji m.in. zlot foodtrucków oraz Piknik Rodzinny połączony z wyrzutami kolorów. Gwiazdą wydarzenia będzie O.S.T.R, który weźmie udział w pokazach i konfrontacjach tanecznych.

  Poznaliśmy szczegółowy plan Dni Tyczyna 2021. Uczestnicy w każdym wieku będą mogli znaleźć coś dla siebie. Miłośnicy sportu będą mieli możliwość obejrzenia Grand Prix Polski Cheerleaders o Puchar Burmistrza Tyczyna, który odbędzie się Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Tyczynie, a na tych, którzy wolą sztukę będzie czekać wystawa plac artystycznych dzieci w młodzieży pt. ,,Piękno naszej Ziemi Tyczyńskiej”.

  Od piątku (11 czerwca) do niedzieli (13 czerwca) będzie można wziąć udział w FoodPark Tyczyn – zjeździe footrucków. Uczestników czeka też barwna sobota, ponieważ kolory zostaną wystrzelone w niebo podczas Pikniku Rodzinnego. Ponadto Piknik będzie dla najmłodszych okazją do wzięcia udziału w animacjach, skorzystania z dmuchanców oraz obejrzenia pokazu, organizowanego przez straż pożarną.

  Niedziela zostanie poświęcona muzyce. O godzinie siedemnastej odbędzie się koncert polskich przebojów wykonaniu Orkiestry Dętej Gminy Boguchwała oraz recital Magdaleny Bukały. Gwiazdą wieczoru będzie O.S.T.R, który gościnnie weźmie udział w konfrontacjach oraz pokazach tanecznych – hip-hop, cheerleading i breakdance.

  fot. materiały prasowe

  Wydarzenie zostanie zorganizowane zgodnie z obowiązującymi wytycznymi GiS, MZ i MKiDN. Ilość miejsc ograniczona. W wydarzeniach plenerowych może wziąć udział maksymalnie 500 osób.

  Zapraszamy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com