14 C
Rzeszów
piątek, 17 września, 2021
spot_img
+

  Kolejny piknik rodzinny Konrada Fijołka. Tym razem na osiedlu Miłocin

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wczoraj na osiedlu Miłocin w Rzeszowie odbył się kolejny piknik rodzinny, organizowany przez kandydata na urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka. Kolejny piknik odbędzie się dziś na Staromieściu.

  29 maja na boisku sportowym na ul. św. Huberta / ul. Myśliwskiej odbył się kolejny piknik rodzinny organizowany przez Konrada Fijołka w ramach kampanii prezydenckiej. Wydarzenie trwało od godziny 15:00 do 18:00.

  fot. materiały z Facebooka kandydata

  Podczas wydarzenia najmłodsi mogli wziąć udział w wielu atrakcjach takich jak dmuchańce, malowanie twarzy czy zabawy z animatorami. Można było również kupić przekąski takie jak popcorn czy wata cukrowa.

  Na swoim Facebooku Konrad Fijołek podsumował wydarzenie i zaprosił na kolejne:

  – Jak zawsze było kolorowo i wesoło. Do zobaczenia jutro na Staromieściu / Zodiak, koło boiska do siatkówki, ul. Gromskiego

  – pisał kandydat.

  fot. materiały z Facebooka kandydata

  Kolejny piknik odbędzie się dziś na os. Staromieście / Zodiak, koło boiska do siatkówki, ul. Gromskiego w godzinach od 15:00 do 18:00. W programie również zostało przewidziane wiele atrakcji dla dzieci.

  Podczas pikników jest również możliwość porozmawiania z kandydatem na tematy ważne dla mieszkańców Rzeszowa. Są rozdawane ulotki oraz baloniki z wizerunkiem kandydata na prezydenta.

  fot. materiały z Facebooka kandydata
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -