10,7 C
Rzeszów
piątek, 12 sierpnia, 2022
+

  Fundacja Instytut im. Mikołaja Sienickiego zaprasza na debatę o transformacji energetycznej

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Fundacja Instytut im. Mikołaja Sienickiego zaprasza na debatę ekspercką o transformacji energetycznej, która odbędzie się 1 czerwca 2021 r. o godz. 18:00 na profilu Facebook Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie.

  Już we wtorek odbędzie się debata internetowa pod nazwą ,,Unijny Zielony Ład, a transformacja energetyczna – szanse i wyzwania dla Podkarpacia’’, organizowana przez Fundację Instytut im. Mikołaja Sienickiego.

  Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli:

  • Mateusz Siepielski – Prezes Zarządu LOTOS Upstream;
  • Bogdan Rzońca – Poseł do Parlamentu Europejskiego (Prawo i Sprawiedliwość)
  • Piotr Mikusek – ekspert Instytutu im. Mikołaja Sienickiego.

  Moderatorem pytań podczas rozmowy eksperckiej będzie Adam Poręba.

  W trakcie debaty zostanie poruszona m.in. idea Europejskiego Zielonego Ładu oraz
  wyzwania stojące przed jednostkami samorządu terytorialnego dotyczące transformacji energetycznej Polski i województwa podkarpackiego.

  Wydarzenie organizowane jest wspólnie przez Fundację Instytut im. Mikołaja Sienickiego, Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie oraz Fundację Jagiellońską.

  Fundacja Instytut im. Mikołaja Sienickiego jest niezależnym, pozarządowym, analityczno-regulacyjnym think-tankiem zajmującym się w szczególności analizą rozwiązań prawnych, ekonomicznych oraz społecznych, zarówno obecnie obowiązujących, jak i projektowanych, z punktu widzenia realizacji zasady zrównoważonego rozwoju kraju i sprzyjania przedsiębiorczości, a także wzmacniania ładu instytucjonalnego oraz urzeczywistniania idei dobra wspólnego.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -