12,7 C
Rzeszów
czwartek, 11 sierpnia, 2022
+

  Doskonały sposób na poprawę zdrowia!

  Polecamy

  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  W czasie pandemii gdzie niejednokrotnie mamy utrudniony dostęp do lekarzy, pacjenci coraz częściej swe kroki kierują w stronę medycyny alternatywnej. Obecnie ogromnym zainteresowaniem cieszy się metoda elektropunktury czyli biorezonansu elektromagnetycznego.

  Jest to metoda stworzona przez Reinharda Volla niemieckiego lekarza, który za swe odkrycie otrzymał wiele nagród m.in. złoty medal od Papieża Pawła VI w 1966r. Za szczególne zasługi wobec cierpiącej ludzkości oraz opracowanie metody diagnostyki i terapii elektropunkturowej. A międzynarodowe towarzystwo elekrtopunktury metodą Volla zrzesza dziś ponad 30 000 lekarzy różnych specjalizacji, którzy wykorzystują tę metodę w swoich gabinetach do diagnozy i terapii.

  Biorezonans jest urządzeniem specjalistycznym, służy do badania organizmu jak również do terapii za pomocą drgań elektromagnetycznych. Badanie jest bardzo szczegółowe. Umożliwia on precyzyjne badanie organizmu a za jego pomocą można wskazać chore i osłabione narządy oraz sprawdzić tysiące możliwych czynników, wśród których są pasożyty, borelioza, alergeny, bakterie, zakażenie grzybami, związki toksyczne, czynniki psychosomatyczne i wiele innych rzeczy. Daje to naprawdę ogromne możliwości diagnostyczne. Można zregenerować każdy źle funkcjonujący organ biorąc pod uwagę stany zapalne oraz stany wyczerpania energetycznego, neutralizuje i usuwa z organizmu toksyny, metale ciężkie, można prowadzić terapie terapie na stawy, przeciwbólowe, stany zapalne stawów oraz bóle każdego rodzaju.

  Materiały Res-med

  Biorezonans jest bardzo polecany w diagnostyce pasożytów, które jest ciężko zbadać w laboratorium, diagnostyce boreliozy, którą również jest ciężko wykryć w badaniach z krwi, terapii boreliozy z uwagi na bardzo silne działanie niszczące krętki borelii a także do terapii antynikotynowych, za pomocą której jest o wiele łatwiej rzucić palenie.

  Badanie biorezonansem odbywa się na siedząco. Pacjent w dłoniach trzyma dwa metalowe zakończenia aparatury, przy pomocy której przeprowadza się badanie. Dzięki tym elektrodom przez organizm pacjenta przechodzi prąd o zmiennych częstotliwościach, co ma za zadanie wykrycie patogenów, dolegliwości i pasożytów oraz ich usytuowanie w ciele. Podczas emitowania pola elektromagnetycznego pacjent może odczuwać mrowienie. Terapia jest nieinwazyjna, a pacjent nie jest w żaden sposób narażony na skutki uboczne. Jednakże nie powinny jej stosować osoby z rozrusznikiem serca oraz kobiety w ciąży.

  Terapia biorezonansem podobnie jak badanie polega na przepuszczaniu przez organizm prądu o niskiej częstotliwości wytwarzanego przez specjalnie przygotowane do tego celu urządzenie. Jego częstotliwości zabijają konkretne patogeny. Urządzenia te opracowywane są przez specjalne towarzystwa zajmujące się tą terapią i są stale unowocześniane. Najlepszą metodą korzystania z biorezonansu jest korzystanie z wielu różnych częstotliwości i zmienianie ich. Czas używania jednej z nich nie powinien przekraczać 3 minut.

  Materiały Res-med

  W gabinecie Res-med diagnostyka i terapia przeprowadzana jest w sposób bezinwazyjny i bezbolesny. Kompleksowa diagnostyka całego organizmu pozwoli nam uzyskać całkowity obraz twojego organizmu dzięki czemu będziemy mogli dobrać najlepszy system leczenia. Zabiegi biorezonansowe oraz metody terapii charakteryzują się ponad 90% skutecznością. Doświadczenie obsługi gabinetu Res-med zdobyte zostało w jednym z najlepszych gabinetów w Krakowie podczas szkolenia a później pracy pod okiem najwyższej klasy specjalistów z wieloletnią praktyką.

  Diagnoza w Res-med obejmuje w szczególności: układ pokarmowy, układ nerwowy, układ krążenia, układ odpornościowy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, obciążenia organizmu toksynami, niedobór witamin i minerałów, wiek biologiczny organizmu oraz poszczególnych organów, zaburzenia metabolizmu, stany patologiczne oraz ogólny stan organizmu.

  Skutecznie wykrywamy i usuwamy: robaki,przywry, roztocza, owsiki, glisty, tasiemce, grzyby, bakterie,wirusy oraz pierwotniaki.

  Materiały Res-med

  Ponadto skutecznie wspomagamy leczenie takich chorób jak: astma, bezpłodność, bóle stawów, borelioza, choroby wrzodowe, celiakia, cukrzyca, depresje, egzemy, grypę, hemoroidy, łuszczyce, migreny, nadciśnienie, nowotwory, opryszczkę, Parkinsona, półpaśca, rwę kulszową, schorzenia płuc, schorzenia prostaty, schorzenia nerek, schorzenia wątroby.

  W gabinecie Res-med używa się najnowocześniejszych urządzeń które dają najbardziej precyzyjne wyniki badań i najskuteczniejszą terapię.

  Wszystkich chcących zadbać o swoje zdrowie albo borykających się z różnego rodzaju chorobami zapraszamy do nowo otwartego gabinetu znajdującego się w Rzeszowie na ulicy Hetmańska 9 lokal 329.

  Więcej informacji w Gabinecie Biorezonansu Res-med

  Dawid Drążek Rzeszów Hetmańska 9 lok 329 Tel:721 843 732

  Artykuł partnera

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -