0,1 C
Rzeszów
poniedziałek, 17 stycznia, 2022
+

  Konferencja Konrada Fijołka podsumowująca dotychczasową kampanię

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dzisiejsza konferencja Konrada Fijołka, kandydata na prezydenta Rzeszowa, była podsumowaniem dotychczasowych działań. Podczas wydarzenia kandydat apelował o mobilizację mieszkańców, aby wybory 13 czerwca się odbyły i, aby Prezydent Miasta Rzeszowa został wybrany w I turze.

  Dzisiejsza konferencja była podsumowaniem trzech ostatnich miesięcy kampanii, podczas której Konrad Fijołek spotykał się i rozmawiał z mieszkańcami Rzeszowa. W ciągu tych 3 miesięcy kandydat odwiedził wszystkie rzeszowskie osiedla, a podczas wizyt rozmawiał z mieszkańcami Rzeszowa o ich problemach oraz wspólnej wizji miasta.

  fot. materiały prasowe

  Spotykał się również z konkretnymi grupami, które przedstawiały potrzeby i problemy z jakimi na co dzień spotykają się w mieście: z osobami niepełnosprawnymi, seniorami, młodzieżą, przedstawicielami świata kultury, sportu, stowarzyszeniami skupionymi na budowie zielonego Rzeszowa, działkowcami. Konrad Fijołek zapowiedział, że te spotkania będzie kontynuował.

  – Chcielibyśmy szczerze i otwarcie zakomunikować, że tak naprawdę tych wyborów – wyborów na Prezydenta Miasta Rzeszowa, nie da się wygrać w trzy tygodnie. Tych wyborów na Prezydenta Miasta Rzeszowa, nie da się również wygrać w trzy miesiące. Kampanii na Prezydenta Miasta Rzeszowa nie da się wygrać na chwilę przenosząc się do Rzeszowa i udając, że tutaj właśnie się mieszka i tutaj się właśnie wychowało. Wreszcie kampanii na Prezydenta Miasta Rzeszowa nie da się wygrać, na szybko ucząc się nazw ulic. Za to, tę kampanię na Prezydenta Miasta Rzeszowa, można wygrać, zdobywając zaufanie jego mieszkańców. Zaufanie poprzez prawie osiemnastoletnią pracę na rzecz samorządu rzeszowskiego. Poprzez wieloletnią pracę z rzeszowskimi stowarzyszeniami, i ruchami miejskimi. I wreszcie tę kampanię można wygrać przez doświadczenie, wiedzę, znajomość problemów miasta, ale również umiejętność słuchania mieszkańców, umiejętność słuchania ich wizji miasta.

  – podkreślała Karolina Domagała ze sztabu wyborczego Konrada Fijołka.

  fot. materiały prasowe

  Po prezentacji spotu wyborczego, Konrad Fijołek podziękował mieszkańcom Rzeszowa za otwartość i pozytywny odbiór kampanii.

  – Drodzy Rzeszowianie, za ten uśmiech, za ten kolorowy i piękny festiwal i święto demokracji w Rzeszowie bardzo, bardzo Wam dziękuję. Dziękuję, drodzy Rzeszowianie za Waszą pracę, za zaangażowanie, za te liczne gesty poparcia, za uniesione kciuki, za uśmiechy, za słowa wsparcia i otuchy. Dzięki Waszej pracy, dziś jesteśmy liderami. Dziś mamy szansę utrzymać w rękach rzeszowian, nasze miasto

  – mówił.

  fot. materiały prasowe

  Zdaniem Konrada Fijołka dziś Rzeszów miałby już prezydenta, gdyby wybory nie zostały przełożone, bez podania przyczyny i uzasadnienia. Przedstawił dane, z których wynika, że w dniu planowanej pierwszej tury wyborów, w Rzeszowie zachorowały 2 osoby, zaś wczoraj, kiedy miała się odbyć druga tura, nie zachorował nikt.

  – W tych sondażach to my prowadzimy a nie kandydaci, których trzeba ratować, przesuwając wybory

  – mówił Konrad Fijołek.

  Według kandydata II tura wyborów celowo została zaplanowana w pierwszy dzień wakacji.

  fot. materiały prasowe

  -Dlatego, aby wielu z Was, drodzy Rzeszowianie, uniemożliwić udział w święcie demokracji, utrudnić, zakombinować, skomplikować udział w wyborach i uniemożliwić wybór swojego gospodarza. Bo w pierwszy dzień wakacji, tysiące rzeszowian, chce po prostu pojechać na wakacje, chcą odpocząć… Dlatego zwracam się do Was, zróbmy im wspólnie psikusa, wybierzmy gospodarza Rzeszowa już 13 czerwca. Wybierzmy rzeszowianina w I turze. Ja drodzy Rzeszowianie, 13 czerwca, albo 14 czerwca, w pierwszy dzień po wyborach zakasuję rękawy do roboty, a Wy pojedziecie na wakacje. Zwyciężmy razem!

  dodał Konrad Fijołek.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -