17,1 C
Rzeszów
niedziela, 26 czerwca, 2022
+

  Już za miesiąc rusza pierwszy turnus półkolonii na sportowo Marty Niewczas

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Trwają zapisy na półkolonie sportowe dla dzieci i młodzieży Akademii Karate Tradycyjnego. Pierwszy turnus rozpoczyna się już 28 czerwca. W ramach półkolonii przygotowano wiele ciekawych zajęć i atrakcji.

  Akademia Karate Tradycyjnego w Rzeszowie została założona 20 lat temu przez 6–krotną Mistrzynię Świata oraz wielokrotną Mistrzynię Europy i Polski Panią Martę Niewczas. Głównymi zajęciami prowadzonymi w Akademii są zajęcia karate tradycyjnego, które jako jedna z niewielu dyscyplin sportu uczydzieci przede wszystkim dyscypliny i szacunku nie tylko do kolegów, ale także rodziców, nauczycieli itd. Karate uczy spokoju i równowagi, usprawnia ciało i mózg, podnosi samoocenę, integruje dzieci i młodzież, a przede wszystkim uczy samoobrony.

  W Akademii Karate Tradycyjnego prowadzone są zajęcia karate dla dzieci już od 2 roku życia oraz zajęcia z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi z problemami neurologicznymi np. dzieci po porażeniach mózgowych, z zespołem Downa, po niedotlenieniu mózgu, z zespołem Edwardsa itp.

  Półkolonie sportowe dla dzieci i młodzieży to świetny sposób na spędzenie czasu podczas wakacji. Opieka przez wykwalifikowanych instruktorów posiadających wykształcenie pedagogiczne zapewniona jest przez pięć dni w godzinach 7:00 – 16:00. Program obejmuje także dwa posiłki (drugie śniadania i obiad) oraz ubezpieczenie NNW.

  źródło: materiały organizatora

  Zajęcia w ramach wydarzenia to m.in. gra sportowa Piraci, Zbijak, Zamki, gra w siatkówkę plażową, chowanego i wiele innych gier i zabaw ruchowych oraz warsztatów pobudzających kreatywność i wyobraźnie.

  Zapisy na półkolonie można dokonywać pod numerem telefonu: 604 136 337. Zapraszamy do skorzystania z tej świetnej inicjatywy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -