środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Utrudnienia przy moście Narutowicza ze względu na budowę połączenia al. Kopisto z ul. Wierzbową

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Do piątku 21 maja mogą potrwać utrudnienia na ul. Wierzbowej w Rzeszowie, na odcinku od mostu im. Narutowicza do skrzyżowania z ul. Warzywną ze względu na trwającą budowę drogi łączącej al. Kopisto z ul. Wierzbową.

  Trwa budowa drogi, która połączy al. Kopisto z ul. Wierzbową. Przyszła droga będzie miała siedem metrów szerokości. Częścią tego zadania jest m.in. także budowa chodników, oświetlenia i sygnalizacji świetlnej, która powstanie na skrzyżowaniu budowanej drogi z ul. Wierzbową. Prace prowadzone są zgodnie z harmonogramem.

  W związku z budową kanalizacji, która jest częścią inwestycji, na ul. Wierzbowej, na odcinku od mostu im. Narutowicza do skrzyżowania z ul. Warzywną do piątku (21 maja) w godz. od 7.00 do 14.30  mogą występować utrudnienia w ruchu. Będą polegać na czasowym wyłączeniu jednego pasa ruchu.

  Połączenie al. Kopisto z ul. Wierzbową ma być gotowe do końca roku. Koszt tej inwestycji to ponad 7,6 mln zł. Część tej kwoty to dofinansowanie z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com