2,3 C
Rzeszów
środa, 1 grudnia, 2021
+

  Terytorialsi z Podkarpacia wspierają akcję #ObiadyDlaBohaterów

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Żołnierze 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej nadal będą kontynuować akcję #ObiadyDlaBohaterów. W ramach projektu wspierani są kombatanci i sybiracy z terenu Podkarpacia.

  Żołnierze 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej od listopada 2020 roku realizują zadanie w zakresie dostarczania obiadów kombatantom i osobom starszym z terenu Podkarpacia. Akcja przynosi pozytywne rezultaty dzięki zaangażowaniu „Fundacji Nie Zapomnij o Nas”, „Stowarzyszeniu Odra Niemen” oraz Federacji Patriotycznej. To oni poprzez Pana Krystiana Filę – koordynatora przedsięwzięcia na Podkarpaciu przyczynili się do znalezienia darczyńców i zorganizowania obiadów dla najbardziej potrzebujących.

  Akcja „Obiady dla Bohaterów podczas epidemii” na Podkarpaciu trwa nieprzerwanie już 159 dni. Do dnia dzisiejszego wspólnymi siłami wraz z żołnierzami 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej dostarczyliśmy 2350 posiłków naszym bohaterom, okolicznościowe paczki na Święta Bożego Narodzenia, oraz Święta Wielkanocne.

  – mówiKrystian Fila koordynator akcji.

  źródło: 3.PBOT

  Dodaje również, że udało się pozyskać nowe fundusze i od 06.05.2021 r. akcja została poszerzona na  terenie  Dębicy, Rzeszowa i Stalowej Woli do 29 ciepłych posiłków dziennie dla Bohaterów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -