20,5 C
Rzeszów
środa, 23 czerwca, 2021
+

  W Sanoku samochód stoczył się do rzeki, wewnątrz było pięć młodych osób

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wczoraj przed północą w Sanoku doszło do zdarzenia podczas, którego samochód marki Opel stoczył się do rzeki. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. Podczas zdarzenia w pojeździe znajdowało się pięć młodych osób. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

  Według ustaleń wynika, że grupa młodych osób, w wieku od 19 do 21 lat (trzy kobiety i dwóch mężczyzn) paliła ognisko nad brzegiem rzeki San. W pewnym momencie wsiedli do samochodu, aby się ogrzać. Gdy jedna z osób znajdujących się w samochodzie włączyła silnik, kobieta, która siedziała na miejscu kierowcy, prawdopodobnie nacisnęła pedał sprzęgła. Wtedy samochód stoczył się do rzeki. 

  Kobietom udało się wydostać z auta, lecz mężczyźni weszli na dach zanurzonego w wodzie samochodu i tam oczekiwali na pomoc. Strażacy przetransportowali ich na brzeg. Nikt nie został ranny, a pojazd został sprawnie wydobyty z rzeki.

  Po sprawdzeniu nietrzeźwości okazało się, że mężczyźni byli trzeźwi, natomiast 19-latki były nietrzeźwe. U kobiety siedzącej na miejscu kierowcy, badanie wykazało blisko promil alkoholu. Natomiast u dwóch pozostałych 19-latek, badanie wykazało, że miały blisko półtora i 2 promile alkoholu w organizmie. 

  Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku prowadzonego postępowania.  

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -