-0,3 C
Rzeszów
poniedziałek, 17 stycznia, 2022
+

  Klub radnych PiS Rady Miasta Rzeszowa negatywnie o kandydaturze Konrada Fijołka na prezydenta miasta

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wczoraj (6 maja br.) o godzinie 13:00 odbyła się konferencja prasowa klubu radnych PiS w Radzie Miasta Rzeszowa, która miała na celu wytknięcie niewiarygodności kampanii Konrada Fijołka, kandydata na urząd prezydenta Rzeszowa.

  „Dziś Konrad Fijołek w swojej kampanii opowiada o tym, że w Rzeszowie trzeba dbać o tereny zielone, że należy zająć się przestrzenią. W związku z tym nasuwają się pytania: gdzie Konrad Fijołek był przez dwadzieścia lat odkąd jest radnym, gdy trzeba było walczyć o uporządkowaną przestrzeń i ład urbanistyczny w Rzeszowie?”

  -podkreślił radny PiS-u.

  Radny zauważył również, że kandydat na prezydenta odrzucił kilkakrotnie próby i inicjatywy radnych PiS-u dotyczące uchwał zagospodarowania terenów Podwisłocza tłumacząc, że jest to inicjatywa, która ma na celu propagandę PiS.

  „Należy zastanowić się czy mieszkańcy Rzeszowa potrzebują prezydenta, który zmienia zdanie i nie potrafi wykazać wiarygodności w tak kluczowych sprawach. Zachowuje się jak polityczny kameleon, który zmienia barwę w zależności od tego jaki cel chce osiągnąć”

  – powiedział radny PiS-u.

  Przedstawiciel klubu dodał, że mieszkańcy Rzeszowa zasługują na prezydenta, który będzie wiarygodny i jego stanowisko będzie jednoznaczne. Tym samym klub radnych PiS poparł jednogłośnie kandydaturę Ewy Leniart.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -